Brama garażowa w szlachetnej powłoce satin black nowością od Novoferm

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Brama garażowa w szlachetnej powłoce satin black nowością od Novoferm

Wybór kolorystyki bramy dla wielu użytkowników staje się kluczowy. Dla tych, którzy cenią elegancję, ale i niestandardowe podejście, Novoferm, producent bram, drzwi i napędów, wprowadził do swojej oferty nowy rodzaj wykończenia - szlachetną powłokę satin black.

aktualizacja: 2020-07-03 11:05:52

Przez wiele lat w polskich domach królowała drewnopodobna stolarka wykończeniowa w barwach złotego dębu czy mahoniu. Od dłuższego czasu trend ten przesuwa się na wybory mniej klasyczne, a bardziej nowoczesne - w postaci różnych odcieni antracytu.

Klienci poszukują rozwiązań estetycznych, uniwersalnych, wpisujących się w charakter budynku, ale też odważnych. Nie boją się mocnych akcentów kolorystycznych oraz ciemnych, matowych płaszczyzn. To właśnie dla nich Novoferm uzupełnił swoją ofertę o szlachetną powłokę satin w kolorze czarnym.

Kolor czarny wraca do wnętrz mieszkań i coraz częściej pojawia się także w stolarce otworowej. W przypadku powłoki satin black dla bramy garażowej za jej największą zaletę uznać należy jej oryginalność - w końcu na czarną bramę decydują się przede wszystkim odważni esteci, dla których design jest niezwykle ważny.

Ponadto, w myśl zasady "czarny pasuje do wszystkiego", brama w tym kolorze dobrze komponuje się z wszystkimi barwami występującymi na elewacji domu, na pokryciach dachów oraz w stolarce okiennej. Wpisuje się w minimalistyczny styl wykończenia i podkreśla elegancki, ale i nowoczesny design domu.

Firma powiązana:
Novoferm

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje