Energooszczędna brama garażowa ISO 70 Premium Plus w ofercie Novoferm

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Energooszczędna brama garażowa ISO 70 Premium Plus w ofercie Novoferm

ISO 70 Premium Plus to energooszczędna brama marki Novoferm - producenta bram, drzwi i napędów. Została zaprojektowana z myślą o doskonałej izolacji termicznej, która zagwarantuje najwyższy stopień szczelności, wpływając na utrzymanie optymalnej temperatury w budynku i zmniejszenie kosztów ogrzewania.

aktualizacja: 2020-12-17 06:57:57

ISO 70 Premium Plus to profesjonalny produkt, który ma specjalną przegrodę termiczną i współczynnik przenikania ciepła U wynoszący 0,34 W/(m²•K). Doskonała izolacja (termiczna i akustyczna) została osiągnięta dzięki zastosowaniu: paneli o grubości 67 mm (wypełnionych pianką poliuretanową), dodatkowych uszczelek pomiędzy segmentami i podwójnej uszczelki dolnej. Płynne i ciche działanie bramy zapewniają podwójne rolki ze stali nierdzewnej.

Natomiast do pozostałych zalet zaliczyć można: spójny i estetyczny wygląd (białe wnętrze i okucia), możliwość zastosowania przeszkleń (z potrójną szybą), wewnętrzne i zewnętrzne zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców oraz wysokie bezpieczeństwo antywłamaniowe.

Brama ISO 70 Premium Plus to innowacyjne rozwiązanie, m.in. dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego - zarówno jednorodzinnego, jak i komercyjnego.

Firma powiązana:
Novoferm

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje