Na co zwrócić uwagę przy wyborze bramy garażowej?

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Na co zwrócić uwagę przy wyborze bramy garażowej?

Brama garażowa musi zapewniać wysoką trwałość, gwarantującą wieloletnią bezproblemową eksploatację, dobry poziom ochrony antywłamaniowej i możliwie najlepszą izolację termiczną. Nie bez znaczenia jest też design odpowiednio wpasowany w styl architektoniczny budynku. Czym się kierować przy zakupie bramy garażowej? Dlaczego bramy GERDA TREND oraz PRESTIGE/PRESTIGE PLUS są dobrym wyborem?

aktualizacja: 2021-06-16 12:07:28

Termoizolacja

Wysoki poziom izolacji termicznej (przynajmniej 1,3 W/m2K) ma znaczący wpływ na spowolnienie wyziębiania budynku, a więc też i na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Bramy GERDA TREND oraz PRESTIGE/PRESTIGE PLUS swoje właściwości termiczne zawdzięczają segmentowej, metalowej konstrukcji z wypełnieniem z pianki.

Termoizolacja to niezwykle ważny aspekt, dzięki któremu ciepłe powietrze zatrzymywane jest wewnątrz budynku, co ma bezpośredni związek z komfortem cieplnym domowników.

Brama Gerda Prestige

Brama Gerda Prestige | www.gerda.pl
Brama Gerda Trend
Brama Gerda Trend | www.gerda.pl

Bezpieczeństwo i cicha praca

Bezpieczeństwo gwarantowane przez bramę można rozumieć na dwa sposoby. Dobry model przede wszystkim powinien zapewniać wysoki poziom ochrony antywłamaniowej. Na co dzień docenimy też bezpieczeństwo użytkowania, na które wpływa między innymi zastosowanie sprężyn zapobiegających przytrzaśnięciu palców czy uszkodzeniu rąk.

Bramy garażowe TREND oraz PRESTIGE/PRESTIGE PLUS to także komfort akustyczny dla domowników. Rolki z tłoczonymi łożyskami nie emitują uciążliwego hałasu pozwalając na komfortową pracę panelu.

Design

Istotne jest, by brama garażowa wpisywała się w wygląd elewacji domu i dopasowała do stylu drzwi i okien. Pomaga w tym szeroka paleta wykończeń i kolorów, pozwalających na dobranie idealnego wizualnie modelu.

Z jednej strony bramy garażowe marki GERDA przykuwają uwagę przechodniów swoim atrakcyjnym wyglądem, z drugiej zaś podkreślają indywidualny charakter każdego domu.

Brama Trend i Classic

Brama Trend i Classic | www.gerda.pl

Bezawaryjność

Brama ma nam służyć latami. Musi być więc odporna na warunki atmosferyczne i posiadać dopracowany, bezawaryjny napęd. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, takich jak stal ocynkowana, nie poddaje się korozji i jest łatwa do utrzymania w czystości.

Dodatkowo panele segmentowe bram marki GERDA pokryte są ochronną powłoką lakierniczą, dzięki czemu cechują się wysoką odpornością na zmieniające się warunki atmosferyczne, utrzymując atrakcyjny wygląd bramy przez długie lata.

Brama Trend i Classic

Brama Trend i Classic | www.gerda.pl

Brama garażowa i drzwi do domu GERDA - zgrany duet

Wszystkie opisane warunki spełniają znakomite bramy garażowe GERDA TREND oraz PRESTIGE/PRESTIGE PLUS. Wykonane są z solidnych materiałów, z dbałością o energooszczędność, trwałość i bezpieczeństwo. Dzięki tym parametrom i wielu opcjom wykończenia doskonale dopełniają się pod każdym względem z drzwiami do domu THERMO PRIME, THERMO PREMIUM i OPTIMA.

Połączenie bram garażowych i drzwi do domu GERDA to gwarancja nowoczesnego wyglądu frontu domu, wysoka klasa antywłamaniowości i bezpieczeństwa oraz termoizolacja najwyższym poziomie!

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje