Monolityczne betonowe piwnice marki Gizo - montaż w 1 dzień

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Monolityczne betonowe piwnice marki Gizo - montaż w 1 dzień

Czy uważasz, że budowa piwnicy jest zbyt dużym problemem z uwagi na zbyt wysoki koszt oraz ryzyko pojawienia się wody, a potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Jeśli tak, doskonałym rozwiązaniem będą monolityczne betonowe piwnice marki Gizo zapewniające 100% wodoszczelność oraz znacząco niższą cenę budowy niż piwnice tradycyjne.

aktualizacja: 2020-05-25 11:27:44

Dzięki naszej nowatorskiej technologii i składowi wykorzystywanego w produkcji betonu nie musisz się już martwić o trudności związane z jej budową. Piwnice marki Gizo wkopywane są bezpośrednio w grunt i nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowania fundamentów.

Dzięki wysokiej masie własnej 15-33 ton piwnica nie wymaga dodatkowego obciążenia, a 4 uchwyty do transportu dźwigiem zapewniają łatwość w jej właściwym umieszczeniu.

Montaż piwnicy Gizo zajmuje jedynie 1 dzień. Dzięki monolitycznej betonowej konstrukcji piwnice Gizo są w 100% wodoszczelne i nie ma konieczności użycia środków zapobiegających przed przesiąkaniem wody. Nasze piwnice są idealne do montażu na terenach podmokłych i zalewowych.

Piwnice marki Gizo mają 100% zabezpieczenie przeciwpożarowe dzięki czemu spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Szczelna pokrywa z uszczelką pozwala na montaż piwnicy pod budynkami oraz płytami fundamentowymi. Dzięki dużym wymiarom nawet do 7x3 m oraz wysokości 2,1m mamy dużą swobodę i wiele możliwości jej aranżacji. 

Piwnica doskonale sprawdza się jako:

  • piwnica do składowania wina, 
  • spiżarnia do długoterminowego przechowywania żywności, 
  • schron/ bunkier domowy,
  • piwnica pod domem,
  • zewnętrzne pomieszczenie techniczne i gospodarcze
  • wentylowane siłownie
  • mini sale kinowe
  • mini baseny

Oprócz wyżej wymienionych, najważniejszą korzyścią prefabrykowanej piwnicy jest jej znacząco niższa cena w porównaniu do kosztów tradycyjnych metod ich budowy.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Rozwiązujemy problem wody w piwnicy
Rozwiązujemy problem wody w piwnicy
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje