Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 132960
Telefon 42 714 30 31
E-mail deante@deante.pl
Adres Twarda 11/13, 95-100 Zgierz
Deante to polska marka produktów wyposażenia łazienek i kuchni z ponad 30-letnią tradycją. Wyróżnikiem marki jest kompleksowość oferty, spójne stylistycznie i funkcjonalnie rodziny produktów w obrębie baterii, paneli, zestawów prysznicowych, kabin i ceramiki. Produkują dla nas sprawdzeni kontrahenci z Polski i zagranicy, a rozbudowany system wewnętrznej kontroli jest dodatkową gwarancją wysokiej jakości produktów. ... Czytaj więcej
Deante

Deante to polska marka produktów wyposażenia łazienek i kuchni z ponad 30-letnią tradycją. Wyróżnikiem marki jest kompleksowość oferty, spójne stylistycznie i funkcjonalnie rodziny produktów w obrębie baterii, paneli, zestawów prysznicowych, kabin i ceramiki. Produkują dla nas sprawdzeni kontrahenci z Polski i zagranicy, a rozbudowany system wewnętrznej kontroli jest dodatkową gwarancją wysokiej jakości produktów.

PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA ZOBOWIĄZUJE

Wypracowane przez lata doświadczenie we współpracy z dostawcami umożliwiło rozpoczęcie własnej produkcji zlewozmywaków granitowych i baterii. Ten milowy krok w rozwoju firmy służyć ma realizacji nadrzędnego celu, jakim jest wprowadzanie na rynek coraz to większej ilości indywidualnie projektowanych serii i modeli.Zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci to zobowiązanie, a zarazem wyzwanie, by stale dostarczać najnowsze rozwiązania i wzornictwo na miarę czasów. Jesteśmy przekonani, że przy udziale Partnerów Handlowych Deante jesteśmy w stanie temu sprostać.

DESIGN PRODUKTU PEWNĄ INWESTYCJĄ...

Produkty marki Deante charakteryzują oryginalne rozwiązania stylistyczne, innowacyjny design, a dodatkowo zastrzeżone wzory gwarantują indywidualizm. Stawiamy na dobre wzornictwo, nie boimy się nowatorskich pomysłów polskich projektantów. Coraz częściej jest to doceniane nie tylko przez Klientów, ale także uznane kapituły branżowych konkursów wnętrzarskich, takich jak „Wybór roku” miesięcznika Łazienka czy „Złote Ville” ekskluzywnego miesięcznika Villa. Wspieramy rodzime inicjatywy promujące wzornictwo użytkowe, jak Arena Design organizowane przez Międzynarodowe Tragi Poznańskie czy Dobry Wzór Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, do finału, którego rokrocznie nominowane są produkty Deante.

Z przyjemnością wychodzimy naprzeciw młodym polskim designerom i korzystamy z ich pomysłowości podczas organizowanych na wyższych uczelniach konkursach. Jednocześnie nie pozostajemy obojętni na światowe trendy i śledzimy je chociażby na międzynarodowych targach sanitarnych we Frankfurcie czy Mediolanie. Inwestycja w atrakcyjne wzornictwo jest bezcenna i z pewnością pozostanie jedną z idei firmy w przyszłości.

... A PRZYSZŁOŚĆ TO EKOLOGIA I FUNKCJONALNOŚĆ

Łazienkowe sprzęty zmieniają się wraz z postępem technologicznym. Poza atrakcyjnością wizualną muszą gwarantować najwyższą wydajność i komfort użytkowania. Dla coraz większej rzeszy Klientów istotne znaczenie mają rozwiązania wpływające na nową, świadomą ekologicznie i społecznie jakość życia. Właśnie z poczucia odpowiedzialności za ochronę naturalnych zasobów Ziemi, a także w odpowiedzi na ekonomiczne potrzeby Klientów powstała filozofia PROECO DEANTE.

Nowoczesne produkty PROECO kryją w sobie specjalne filtry i aeratory ograniczające zużycie wody, sensorowe i termostatyczne rozwiązania minimalizujące zapotrzebowanie w energię czy wreszcie przyjazne w procesie recyklingu materiały www.deante.pl.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA