Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 153444
Roca - Wszystko do łazienki

Roca Wszystko do łazienki

Telefon 0 801 88 76 22, 32 339 41 00
E-mail biuro@roca.pl
Adres Wyczółkowskiego 20, 44-109 Gliwice
Dla osób, które chcą być wyjątkowe i wyrażają to równie przez styl w przestrzeni domu kolekcja Beyond i Inspira oferowana w 6 najmodniejszych wykończeniach będzie idealna. To połączenie rewolucyjnej serii produktów Roca z serią barw. ... Czytaj więcej
Roca

Dla osób, które chcą być wyjątkowe i wyrażają to równie przez styl w przestrzeni domu kolekcja Beyond i Inspira oferowana w 6 najmodniejszych wykończeniach będzie idealna. To połączenie rewolucyjnej serii produktów Roca z serią barw.

Nowoczesne łazienki pełne koloru - wyjątkowe nowości Roca

Onyks daje efekt tajemniczości. Charyzmatyczne wykończenie kawowe idealnie się sprawdza w wystroju nowoczesnych łazienek, a brązowa paleta uwydatnia bryły ceramiki. Efekt perłowego wykończenia to niezwykłe połączenie wzornictwa i niespotykanego koloru ceramiki.

Stylowa łazienka wyposażona w kolekcję cerami i armatury Beyond
Stylowa łazienka wyposażona w kolekcję ceramiki i armatury Beyond

Zwolennicy jasnych kolorów, mogą wybrać stonowane beżowe wykończenie uwydatniające walory stylowej łazienki wyposażonej w kolekcję Beyond. Ciekawą zmianę jest też nowa matowa odsłona bieli, aby stworzyć przestrzeń nieprzeciętną, wyszukaną i elegancką. Ta mała różnica tworzy wielką zmianę.

Rewolucja w brodzikach Cratos wykonanych z Senceramic® - najbardziej higienicznego materiału ceramicznego i w kolorach korespondujących z kolorową ceramiką

Ceramika sanitarna to jeden z najbardziej ekologicznych materiałów, z którego firma Roca produkuje wyposażenie łazienkowe od dziesiątek lat. Mimo to wciąż pracujemy nad tym,aby go udoskonalić. Takim przykładem są brodziki Cratos, które zachwycają niepowtarzalnym wyglądem i są bezpieczne, dzięki ozdobnej fakturze antypoślizgowej. Brodziki Cratos są bardzo trwałe i mogą mieć duże rozmiary aż po 1800/800 mm.

Ultracienki brodzik Cratos wykonany z Senceramic®
Ultracienki brodzik Cratos wykonany z Senceramic®

Nowa ceramika pozwala tworzyć cienkie modele i dlatego mogą być zlicowane z podłogą. Ponadto powierzchnia brodzika jest przyjemna w dotyku i miła dla stóp. Formuła ceramiki Senceramic® zakłada, że materiał ma być jeszcze bardziej higieniczny i dlatego zredukowane do minimum są pory. Dzięki temu nie gromadzi się brud,zapewniony jest wyższy poziom higieny i ułatwione jest czyszczenie łazienki. Brodziki dostępne są w 5 modnych kolorach zgodnie z najnowszymi trendami.

Można dobrać do swojej wymarzonej aranżacji następujące wykończenia: biały mat, lśniący perłowy, beżowy, ciemny onyks lub nastrojowy kawowy. Kolory w połączeniu z oryginalną, tłoczoną powierzchnią materiału Senceramic® i osłoną syfonu w kolorze brodzi-ka stanowią wyjątkową propozycję. Brodziki świetnie komponują się z kabiną z serii Area.

Bezdotykowe rozwiązania Roca w higienicznej łazience- rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia

W dzisiejszej nowej rzeczywistości higiena jest nadzwyczajnie ważna. Rozwiązania bezdotykowe Roca obejmują wszystkie produkty, które dotąd sterowane były ręcznie, czyli: baterie, przyciski spłukujące wodę w toalecie oraz pisuary. Dzięki temu przestrzeń łazienki jest bardzo bezpieczna. Takie właśnie rozwiązania rekomenduje Światowa Organizacja Zdrowia, aby chronić się przed zakażeniem. Baterie elektroniczne np. L20-E, L70-E, Loft-E uruchamiają strumień wody poprzez wykrycie użytkownika w obszarze detekcji, bez konieczności dotykania baterii.

Elektroniczna bateria łazienkowa L20-E
Elektroniczna bateria łazienkowa L20-E

Strumień wody zostaje zamknięty po tym jak użytkownik opuści strefę detekcji. To rozwiązanie zapobiega dystrybucji wirusa, ponadto redukuje zużycie wody w toaletach publicznych i łazienkach prywatnych. Ponadto instalacja jest bezproblemowa, ponieważ baterie Roca zawierają zintegrowany w podstawie czujnik tworząc jednolitą całość, a jednorodny korpus baterii chroni jej wnętrze przed zniszczeniem. Dostęp do instalacji elektrycznej nie powinien być ograniczeniem, ponieważ zasilanie może być na baterie lub na prąd.

Bezdotykowe elektroniczne przyciski spłukujące

Intuicyjnie zaprogramowany przycisk EP-1, EP-2 i PL-3 pozwala aktywować spłukiwanie przez jeden prosty ruch bez dotykania pytki przycisku. Dzięki temu ryzyko zakażenia jest równe zeru, a bezpieczeństwo jest maksymalne. Przyciski są wykonane ze szlachetnego białego lub czarnego szkła i stanowią wyjątkową ozdobę łazienki, szczególnie z kolorowym podświetleniem.

Bezdotykowe elektroniczne przyciski spłukujące w toalecie
Bezdotykowe elektroniczne przyciski spłukujące w toalecie

Do wyboru są kolory iluminacji: zielony, pomarańczowy, fioletowy, niebieski. EP-1 i EP-2 są podświetlane w części ruchomej przycisku, który został podzielony, aby dać użytkownikowi wybór większej lub mniejszej ilości wody do spłukiwania. Są one uruchamiane przez zbliżenie dłoni do wybranej części przycisku. Można też ustawić automatyczne spłukiwanie, które uruchamia się kiedy użytkownik zbliża się do obszaru detekcji i po jego opuszczeniu oraz funkcję spłukiwania odświeżającego po 24h bezczynności przycisku.

Stelaże Duplo One - więcej miejsca w łazience

Roca wprowadza nowe stelaże Duplo One. Wszystko po to, aby było bardziej komfortowo i ekologicznie. Wraz ze stelażami oferowane są najbardziej popularne przyciski i nowe, w tym w bezdotykowe lub w kolorach pasujących do ceramiki w kolorach. Stelaże Duplo One są oferowane do tak popularnych na polskim rynku misek wc i toalet myjących podwieszanych i do stojących do zabudowy lekkiej i ciężkiej. Ich największą zaletą jest głębokość, która została zredukowana aż do 80 mm. To idealne rozwiązanie do naszych mało przestrzennych łazienek.

Komfort użytkowania zwiększa cichy zawór napełniający, który spełnia wymagania 1 klasy akustycznej (poziom głośności jest mniejszy niż 20 dBA). System zapewnia oszczędne spłukiwanie. Poprzez regulację można wybrać jedną z trzech opcji ilości wody: 6/3l, 4,5/3l aż do wersji najbardziej oszczędnej 4/2l.

Do stelaży dostosowana jest cała gama przycisków tradycyjnych i elektronicznych. Będą stanowić wyjątkową ozdobę w łazience. Ich kolory w tym matowy brąz nowego przycisku PL10 są dostosowane do oferty kolorowej ceramiki. Nowe stelaże są łatwe w montażu, przyciski montuje się bez użycia narzędzi, wysokość może być w łatwy sposób regulowana.

Wanny Roca – idealna oaza spokoju

Roca jako jedyny producent oferuje wanny z kilku materiałów. Wśród nowości Roca znajdują się wanny z nowoczesnego higienicznego materiału Stonex, cieszącego się niegasnącym powodzeniem wysokiej jakości akrylu oraz materiału niezwykle szlachetnego i znanego od wieków - żeliwa.

Kompozytowa wanna Spiro
Kompozytowa wanna Spiro

Kompozytowa wanna Spiro, wyróżnia się oryginalną geometrią korony. Harmonia linii nawiązuje designem do serii ceramiki Inspira i wanna doskonale komponuje się z umywalką Inspira. Spiro to przestrzenna wanna o spektakularnym kształcie i rozmiarach - 1700/750 mm. Można ją ciekawie aranżować z baterią nawannową. Wanna Linea slim to nowa wersja cieszącej się popularnością akrylowej wanny Linea, która ma uniwersalny kształt. A teraz jest dostępna w wersji bardzo estetycznej ze smukłym rantem. Dostępna jest w wielu rozmiarach (długościach i szerokościach.

Żeliwna wanna Tampa
Żeliwna wanna Tampa

Natomiast wanna Tampa to nawiązanie do przeszłości ze względu na niezwykły materiał jakim jest żeliwo. To bardzo trwały i szlachetny materiał, z którego korzystały wcześniejsze pokolenia w swoich domach.

źródło i zdjęcia: Roca

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA