Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 67565
Novellini - Kabiny prysznicowe, kabiny masażowo-parowe, panele prysznicowe

Novellini Kabiny prysznicowe, kabiny masażowo-parowe, panele prysznicowe

Telefon 61 296 70 32
E-mail info@novellini.pl
Adres Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań
Novellini – największy producent kabin prysznicowych w Europie. Firma powstała w 1966 roku jako mały warsztat specjalizujący się w obróbce żelaza i aluminium do produkcji okien i drzwi. Produkcja kabin prysznicowych, parawanów nawannowych, brodzików i wanien z hydromasażem rozpoczęła się w 1980 roku. W dniu dzisiejszym z całą pewnością można stwierdzić, że Novellini jest liderem w branży łazienkowej. W ofercie, oprócz... Czytaj więcej
Novellini

Novellini – największy producent kabin prysznicowych w Europie. Firma powstała w 1966 roku jako mały warsztat specjalizujący się w obróbce żelaza i aluminium do produkcji okien i drzwi. Produkcja kabin prysznicowych, parawanów nawannowych, brodzików i wanien z hydromasażem rozpoczęła się w 1980 roku. W dniu dzisiejszym z całą pewnością można stwierdzić, że Novellini jest liderem w branży łazienkowej. W ofercie, oprócz kabin, znajdują się brodziki, wanny, parawany nawannowe, wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe, ścianki wolnostojące z nadrukiem, akcesoria łazienkowe, grzejniki elektryczne, panele prysznicowe oraz meble łazienkowe. Novellini jest synonimem doskonałego stylu i jakości produktu, to zaawansowana technologia, oferująca bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Novellini - kabiny prysznicowe

Novellini to radość płynąca z nowoczesności wzornictwa i ekologicznej koncepcji produktu, stworzonego z poszanowaniem środowiska. Szkło użyte w produkcji do każdej kabiny jest pokryte powłoką Crystal Clear nakładaną w procesie hartowania szkła. Dzięki temu nie ściera się, jest długowieczna. Szkło przez bardzo długi okres pozostaje krystalicznie czyste. Powłoka zapobiega osadzaniu się kamienia, mydła oraz innych środków używanych podczas kąpieli. Profile aluminiowe, które są nieodzowną częścią produktów, wzbogacone są jonami srebra, dzięki którym zahamowany jest rozwój bakterii, co jest niezwykle istotne w przypadku każdego elementu wyposażenia łazienki. Firma Novellini oferuje kabiny prysznicowe w różnorodnych kształtach: półokrągłe symetryczne, asymatryczne, kwadratowe, prostokątne. Drzwi do wnęki klient może wybrać od 57 do 202 cm. Nierzadko zdarza się, że dane rozmiary w konkurencyjnych firmach produkowane na wymiar specjalny w Novellini są standardem.

Nowością są kabiny bezprofilowe mocowane wyłącznie na zawiasach. Wśród parawanów nawannowych występują jednoczęściowe stałe, ruchome, dwuczęściowe z jednym elementem stałym lub dwoma ruchomymi, zabudowy całych wanien lub wanien we wnęce. Do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych Novellini poleca środek Cleanit. Godne uwagi są kształty wanien oferowane przez Novellini: prostokątne, z estetyczną powierzchnią antypoślizgową, owalne, kwadratowe, asymetryczne z obudowami akrylowymi lub drewnianymi oraz do całkowitej zabudowy. Wanny mogą być z różnymi systemami hydromasażu: wodnym, powietrznym lub wodno-powietrznym.

Grzejniki Novellini Sole

Grzejniki Novellini Sole to grzejniki elektryczne z paneli szklanych z bezpiecznego szkła malowanego w technologii In Art. Grzejniki Sole są przydatne do łazienek oraz wszędzie tam, gdzie ich wszechstronność sprawia, że pomieszczenie jest jednocześnie ogrzane i udekorowane. Można zdecydować czy grzejnik ma być zamontowany pionowo czy poziomo oraz wybrać dekoracje spośród propozycji, która najbardziej pasuje do wystroju pomieszczenia, w którym ma się znajdować. Wersja lustrzana jest praktycznym rozwiązaniem. Spełnia podwójną role zarówno lustra, jak i grzejnika. Grzejniki Sole produkowane są z laminowanego bezpiecznego szkła z gwarancją najwyższego stopnia ochrony przed cieczą IPX5. Produkt jest uzupełniony o mosiężny chromowany uchwyt na ręcznik w rozmiarze odpowiadającym sposobowi montażu poziomym lub pionowym.

Nowością w ofercie są akcesoria łazienkowe, wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jak w przypadku pozostałych produktów odznaczają się elegancją i designem.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA