Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
PREF-BET Systemy Ogrodzeń - Dwustronne ogrodzenia betonowe
PREF-BET Systemy Ogrodzeń Dwustronne ogrodzenia betonowe

PREF-BET Systemy Ogrodzeń Dwustronne ogrodzenia betonowe

Dane kontaktowe:
48 384 67 78, tel. kom. 608 44 44 72
Cerekiew ul. Radomska 33, (k. Radomia), 26-652 Zakrzew

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 163212
O firmie

PREF-BET s.c. jest firmą rodzinną założoną w 1980 roku. Lata doświadczeń, stały rozwój, wyznaczanie nowych celów, dbałość o jakość produkowanych wyrobów – to kierunki, którymi podąża. PREF-BET to nowoczesny zakład produkcyjny, zautomatyzowane linie technologiczne, wykwalifikowana kadra. Optymalizacja procesów produkcyjnych i sprzedażowych oraz wysokie standardy pozwalają zaoferować produkty o najwyższej jakości.

Potwierdzeniem jakości są certyfikaty jakości TÜV SÜD oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE. Swoją uwagę PREF-BET kieruje na nowe trendy w budownictwie mieszkaniowym, z odwagą i zaangażowaniem wprowadza nowe rozwiązania. Pamięta, jak ważne dla Klientów jest otoczenie wokół posesji, doradza i wspiera swoim doświadczeniem. Z usług PREF-BET skorzystały już setki firm i osób prywatnych w kraju oraz poza jego granicami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów z dumą informujemy, że rozpoczęliśmy produkcję Dwustronnych Ogrodzeń Betonowych, które są nowością na polskim rynku. Wzór na Dwustronnym Ogrodzeniu Betonowym jest taki sam z obu stron, ogrodzenia produkowane są w kolorach ziemi, przez co wyglądają efektownie i nowocześnie. Uzyskaliśmy w ten sposób ogrodzenie, które  wygląda bardzo naturalnie i lekko, idealnie komponując się w każdym miejscu. Panele w dwustronnych ogrodzeniach betonowych montowane są na zasadzie pióro-wpust, dzięki czemu wyeliminowaliśmy przerwy między płytami uzyskując efekt jednolitej powierzchni. Doskonała jakość barwionego w masie betonu gwarantuje niezmienny wygląd ogrodzenia przez lata.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Ogrodu Wystawowego bądź Przedstawiciela Handlowego w Państwa okolicy. Pomożemy w podjęciu decyzji i doradzimy praktyczne rozwiązania. Wszystko w trosce o efektowny wygląd Twojej posesji.

Więcej informacji na stronie internetowej:

www.pref-bet.pl