Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 138120
PREF-BET Systemy Ogrodzeń - Dwustronne ogrodzenia betonowe

PREF-BET Systemy Ogrodzeń Dwustronne ogrodzenia betonowe

Telefon 48 384 67 78, tel. kom. 608 44 44 72
E-mail pref-bet@pref-bet.pl
Adres Cerekiew ul. Radomska 33, (k. Radomia), 26-652 Zakrzew
PREF-BET s.c. jest firmą rodzinną założoną w 1980 roku. Lata doświadczeń, stały rozwój, wyznaczanie nowych celów, dbałość o jakość produkowanych wyrobów – to kierunki, którymi podąża. PREF-BET to nowoczesny zakład produkcyjny, zautomatyzowane linie technologiczne, wykwalifikowana kadra. Optymalizacja procesów produkcyjnych i sprzedażowych oraz wysokie standardy pozwalają zaoferować produkty o najwyższej... Czytaj więcej
PREF-BET Systemy Ogrodzeń

PREF-BET s.c. jest firmą rodzinną założoną w 1980 roku. Lata doświadczeń, stały rozwój, wyznaczanie nowych celów, dbałość o jakość produkowanych wyrobów – to kierunki, którymi podąża. PREF-BET to nowoczesny zakład produkcyjny, zautomatyzowane linie technologiczne, wykwalifikowana kadra. Optymalizacja procesów produkcyjnych i sprzedażowych oraz wysokie standardy pozwalają zaoferować produkty o najwyższej jakości.

Potwierdzeniem jakości są certyfikaty jakości TÜV SÜD oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE. Swoją uwagę PREF-BET kieruje na nowe trendy w budownictwie mieszkaniowym, z odwagą i zaangażowaniem wprowadza nowe rozwiązania. Pamięta, jak ważne dla Klientów jest otoczenie wokół posesji, doradza i wspiera swoim doświadczeniem. Z usług PREF-BET skorzystały już setki firm i osób prywatnych w kraju oraz poza jego granicami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów z dumą informujemy, że rozpoczęliśmy produkcję Dwustronnych Ogrodzeń Betonowych, które są nowością na polskim rynku. Wzór na Dwustronnym Ogrodzeniu Betonowym jest taki sam z obu stron, ogrodzenia produkowane są w kolorach ziemi, przez co wyglądają efektownie i nowocześnie. Uzyskaliśmy w ten sposób ogrodzenie, które  wygląda bardzo naturalnie i lekko, idealnie komponując się w każdym miejscu. Panele w dwustronnych ogrodzeniach betonowych montowane są na zasadzie pióro-wpust, dzięki czemu wyeliminowaliśmy przerwy między płytami uzyskując efekt jednolitej powierzchni. Doskonała jakość barwionego w masie betonu gwarantuje niezmienny wygląd ogrodzenia przez lata.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Ogrodu Wystawowego bądź Przedstawiciela Handlowego w Państwa okolicy. Pomożemy w podjęciu decyzji i doradzimy praktyczne rozwiązania. Wszystko w trosce o efektowny wygląd Twojej posesji.

Więcej informacji na stronie internetowej:

www.pref-bet.pl

 

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum