Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 142804
Rouwdach - Kostka brukowa

Rouwdach Kostka brukowa

Telefon 61 447 79 25
E-mail sprzedaz@rouwdach.pl
Adres Łęczyca 22 A, 64-330 Opalenica
ROUWDACH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. posiada jeden z największych i w pełni przemysłowych zakładów produkujących szeroki asortyment kostki brukowej i innych prefabrykatów betonowych w Wielkopolsce. W swojej produkcji firma stosuje zautomatyzowane maszyny i urządzenia najnowszej generacji czołowych firm europejskich zajmujących się produkcją drobnowymiarowych elementów betonowych dla budownictwa. ... Czytaj więcej
Rouwdach

ROUWDACH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. posiada jeden z największych i w pełni przemysłowych zakładów produkujących szeroki asortyment kostki brukowej i innych prefabrykatów betonowych w Wielkopolsce. W swojej produkcji firma stosuje zautomatyzowane maszyny i urządzenia najnowszej generacji czołowych firm europejskich zajmujących się produkcją drobnowymiarowych elementów betonowych dla budownictwa.

Dzięki tym urządzeniom, ROUWDACH produkuje różnorodne elementy, począwszy od tych podstawowych do zbudowania trwałej i estetycznej nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z krawężnikami, opornikami i obrzeżami a także elementami odprowadzającymi wodę z nawierzchni, do kreujących małą architekturę. Wszelkie wyroby produkowane są na bieżąco w szeregu kolorów jednolitych, melanży oraz wersjach kostek płukanych.

Nawierzchnia ułóżona z kostki ROUWDACH jako wielokolorowa kompozycja

Na specjalne życzenie Klienta firma jest w stanie wyprodukować elementy betonowe w każdym uzgodnionym kolorze, przedstawiając najpierw produkcję próbną w zakresie kolorystycznym do oceny potencjalnemu zamawiającemu.

W chwili obecnej ROUWDACH dysponuje zakładem produkującym betonową kostkę brukową, który zaliczany jest do najnowocześniejszych w Wielkopolsce.

Obróbka termiczna betonu w technologii VAPOR

ROUWDACH jako pierwszy w Polsce zakupił i wdrożył do procesu produkcyjnego amerykańską technologię szybkiego dojrzewania betonów VAPOR (obróbka termiczna w mieszaninie pary wodnej i CO2). Technologia ta pozwala na transport i rozpoczęcie prac budowlanych z wykorzystaniem wyrobów ROUWDACH już po 8 godzinach od ich wyprodukowania. Wykwit powstający na wyrobach betonowych został niemalże wyeliminowany.

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2007, Certyfikat „Wielkopolska Jakość”

Nagrody: Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum