Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Rouwdach - Kostka brukowa
Rouwdach Kostka brukowa
www.rouwdach.pl

Rouwdach Kostka brukowa

Dane kontaktowe:
61 447 79 25
Łęczyca 22 A, 64-330 Opalenica

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 169625
O firmie

ROUWDACH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. posiada jeden z największych i w pełni przemysłowych zakładów produkujących szeroki asortyment kostki brukowej i innych prefabrykatów betonowych w Wielkopolsce. W swojej produkcji firma stosuje zautomatyzowane maszyny i urządzenia najnowszej generacji czołowych firm europejskich zajmujących się produkcją drobnowymiarowych elementów betonowych dla budownictwa.

Dzięki tym urządzeniom, ROUWDACH produkuje różnorodne elementy, począwszy od tych podstawowych do zbudowania trwałej i estetycznej nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z krawężnikami, opornikami i obrzeżami a także elementami odprowadzającymi wodę z nawierzchni, do kreujących małą architekturę. Wszelkie wyroby produkowane są na bieżąco w szeregu kolorów jednolitych, melanży oraz wersjach kostek płukanych.

Nawierzchnia ułóżona z kostki ROUWDACH jako wielokolorowa kompozycja

Na specjalne życzenie Klienta firma jest w stanie wyprodukować elementy betonowe w każdym uzgodnionym kolorze, przedstawiając najpierw produkcję próbną w zakresie kolorystycznym do oceny potencjalnemu zamawiającemu.

W chwili obecnej ROUWDACH dysponuje zakładem produkującym betonową kostkę brukową, który zaliczany jest do najnowocześniejszych w Wielkopolsce.

Obróbka termiczna betonu w technologii VAPOR

ROUWDACH jako pierwszy w Polsce zakupił i wdrożył do procesu produkcyjnego amerykańską technologię szybkiego dojrzewania betonów VAPOR (obróbka termiczna w mieszaninie pary wodnej i CO2). Technologia ta pozwala na transport i rozpoczęcie prac budowlanych z wykorzystaniem wyrobów ROUWDACH już po 8 godzinach od ich wyprodukowania. Wykwit powstający na wyrobach betonowych został niemalże wyeliminowany.

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2007, Certyfikat „Wielkopolska Jakość”

Nagrody: Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich