Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 3875
EkoTeak Sp. z o. o. - Produkty z deski kompozytowej

EkoTeak Sp. z o. o. Produkty z deski kompozytowej

Telefon 518 255 223, 535 356 046
E-mail e-mail: info@ekoteak.pl
Adres Kołobrzeska 18, 78-100 Kołobrzeg / Budzistowo
Nieprzerwanie od 2009 r. dostarczamy na rynek polski najwyższej jakości profile z kompozytu drewna pod własną marką EkoTeak. Od roku 2017 produkujemy własne deski kompozytowe, wykonane w technologii opartej na najwyższych standardach przetwórstwa WPC. ... Czytaj więcej
EkoTeak Sp. z o. o.

Nieprzerwanie od 2009 r. dostarczamy na rynek polski najwyższej jakości profile z kompozytu drewna pod własną marką EkoTeak. Od roku 2017 produkujemy własne deski kompozytowe, wykonane w technologii opartej na najwyższych standardach przetwórstwa WPC.

Ponieważ jako producent wsłuchujemy się w oczekiwania rynku i wciąż podnosimy standardy naszej obsługi, zmieniliśmy naszą identyfikację wizualną. Tak jak nasz produkt, który stał się synonimem profesjonalnego rozwiązania, chcemy by nasza marka w ponadczasowym stylu otworzyła nowy rozdział kompozytu drewna.

Bez wątpienia najważniejszym aspektem wyróżniającym nasz produkt jest tworzywo sztuczne. Na jego bazie tworzymy bowiem nasz kompozyt drewna. Polichlorek winylu (PVC) jest to jeden z najbardziej odpornych na trudne warunki atmosferyczne komponentów do produkcji deski kompozytowej. Godny uwagi jest również przebieg produkcyjny. Ekstruzja, czyli inaczej wytłaczanie, jest to proces który w przeciwieństwie do koekstruzji tworzy jednolicie zabarwioną masę o fantastycznych właściwościach fizycznych.

To właśnie z niej powstają najbardziej wytrzymałe deski kompozytowe na taras, elewację, ogrodzenie czy do innych potrzeb zastosowania. Oznacza to, że wyprodukowane przez nas profile kompozytowe mają najwyższe z możliwych parametry odporności na zginanie, rozciąganie i zarysowywanie. Ponadto, w odróżnieniu od kompozytów na bazie HDPE, kompozyt drewna EkoTeak nie nagrzewa się i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Wypełniacz stanowi mączka z drzew iglastych o bardzo drobnej frakcji, z certyfikatem jakość FSC-C010130.

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum