Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 107502
Dom Korkowy Sp. z o.o.

Dom Korkowy Sp. z o.o.

Podłogi korkowe i winylowe
Telefon 12 637 96 39
Adres Balicka 255, 30-198 Kraków
Wicanders to szeroka oferta pokryć podłogowych z korka, winylu i drewna, wyróżniająca się nie tylko wzornictwem, ale i komfortem użytkowania. Dom Korkowy Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki Wicanders w Polsce. Podłogi korkowe Corkcomfort to kolekcja blisko czterdziestu wzorów o zróżnicowanej fakturze i barwie. To zarówno tradycyjne wzory korkowe, jak i nowoczesny design. Podłogi korkowe polecamy przede... Czytaj więcej
Dom Korkowy Sp. z o.o.


Wicanders to szeroka oferta pokryć podłogowych z korka, winylu i drewna, wyróżniająca się nie tylko wzornictwem, ale i komfortem użytkowania. Dom Korkowy Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki Wicanders w Polsce.

Podłogi korkowe Corkcomfort to kolekcja blisko czterdziestu wzorów o zróżnicowanej fakturze i barwie. To zarówno tradycyjne wzory korkowe, jak i nowoczesny design. Podłogi korkowe polecamy przede wszystkim do pomieszczeń mieszkalnych. Korek będący produktem w 100% naturalnym i w 100% pochodzącym ze źródeł odnawialnych ma szereg zalet. Redukuje odgłos stawianych kroków, amortyzuje uderzenia, zapewnia optymalną temperaturę posadzki, wprowadza do wnętrza zdrowy mikroklimat. To idealna podłoga do sypialni, pokojów dziecięcych, pokojów dziennych. Korek zabezpieczony jest lakierem ceramicznym, co zapewnia trwałość okładziny przez wiele lat.

Podłogi winylowe Vinylcomfort to idealna kombinacja zalet winylu i korka. Winyl stanowi warstwę wierzchnią; jest odporny na przetarcie i zarysowania, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla posadzek w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach, nie tylko mieszkalnych, ale przede wszystkim użyteczności publicznej, jak biura, sklepy, restauracje. Dzięki najnowocześniejszej technologii możliwe jest precyzyjne odwzorowanie w winylu rysunku, struktury i barwy naturalnych materiałów takich jak drewno i kamień. Z kolei korek daje tej podłodze większą elastyczność, sprężystość, podwyższa jej izolacyjność termiczną i akustyczną.

Nowością jest rozwiązanie o nazwie Hydrocork. Jest to panel winylowy z rdzeniem z kompozytu korkowego, odporny na działanie wody. Może być instalowany bez obaw w łazienkach. Niewielka grubość – 6 mm – sprawia, że może być montowany na istniejących posadzkach, jest więc doskonałą propozycją dla przedsięwzięć modernizacyjnych. Panele łączy się łatwo dzięki rewolucyjnemu systemowi PressFit.

Podłogi drewniane Parquet to wyjątkowa oferta. Specjalizujemy się w podłogach dębowych, modnych rustykalnych wzorach, poddanych dodatkowej obróbce, mającej na celu uzyskanie efektu zużycia. W tym celu niektóre nasze deski są ręcznie strugane i ryflowane. Oferujemy też deski jednolamelowe w dużych rozmiarach, długości 2,2 m i szerokości nawet 26 cm. jako produkt dodatkowy proponujemy izolacyjne podkłady podpodłogowe z naturalnego korka.

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny