Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
GALERIE VENIS - Wyposażenie wnętrz
GALERIE VENIS Wyposażenie wnętrz
www.facebook.com

GALERIE VENIS Wyposażenie wnętrz

Dane kontaktowe:
22 673 73 07, 22 658 08 05, 22 891 13 01
Biuro handlowe: Grochowska 168, 04-357 Warszawa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 53221
O firmie

Firma Anicar – właściciel marek GALERIE VENIS i GALERIE VENIS DESIGN STUDIO – działa na rynku wyposażania i aranżacji wnętrz od 1993 roku, a od 1996 roku jest przedstawicielem na Polskę hiszpańskiej fabryki płytek ceramicznych VENIS, należącej do grupy Porcelanosa.

Obecnie GALERIE VENIS współpracują również bezpośrednio z ponad 70 producentami produktów wyposażenia wnętrz z całego świata, dystrybuując ich towary na terenie Polski.

GALERIE VENIS to przestronne, nowoczesne salony sprzedaży z wyposażeniem wnętrz w Warszawie, oferujące klientom nie tylko wiele inspiracji i fachowe doradztwo, ale również unikalną usługę: pakiet wykończeniowy FREE STYLE.
Pakiet wykończeniowy FREE STYLE to zryczałtowany koszt projektu wykończenia wnętrza, wykonawstwa i logistyki oraz dowolny wybór materiałów z szerokiej oferty GALERII VENIS.

Pakiet wykończeniowy FREE STYLE to same korzyści:

  • oszczędność 15% na materiałach wykończeniowych (pakiet jest obciążony 8% stawką VAT)
  • oszczędność czasu – brak konieczność poszukiwania ekip do wykonania poszczególnych prac wykończeniowych oraz koordynowania dostaw materiałów indywidualny, dopasowany do potrzeb projekt wykonany przez projektanta wnętrz z GALERIE VENIS DESIGN STUDIO
  • bezpieczeństwo:  wszystkie prace wykończeniowe realizowane są pod nadzorem projektanta wnętrz
  • gwarancja: 24 miesiące

Szczegółowe informacje w salonach sprzedaży.

GALERIE VENIS oferują również pakiety wykończeniowe dla deweloperów. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w biurze  handlowym.

Dla wygody klientów spoza Warszawy GALERIE VENIS prowadzą również sklep internetowy.