Donimet - Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe i przeciwpożarowe
Donimet Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe i przeciwpożarowe
www.donimet.com.pl

Donimet Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe i przeciwpożarowe

Dane kontaktowe:
48 670 20 40
Gośniewska 43, 05-660 Warka

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 132536
O firmie

Donimet prezentuje drzwi zewnętrzne i wewnętrzne antywłamaniowe, przeciwpożarowe i dymoszczelne.

Drzwi Donimet

Typy drzwi: antywłamaniowe zewnętrzne i wewnętrzne, antywłamaniowe przeciwpożarowe EI30, EI45, EI60, zabezpieczeniowe bankowe, kuloodporne, kancelaryjne, do magazynów broni, więzienne, przeciwpożarowe do zastosowań morskich (statki, platformy wiertnicze), kasowe, wandaloodporne, energetyczne, przesuwne, kraty stalowe, panele kancelaryjne.

Rodzaje drzwi: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, otwierane na zewnątrz i do środka pomieszczenia, pełne i przeszklone, z naświetlami górnymi i bocznymi.

Ościeżnica: profilowana z blachy stalowej gr. 1,5-3 mm, ceowa i kątowa z felcem poduszczelkowym z progiem lub bezprogowa wypełniona pianą poliuretanową, ceownik profilowany z blachy 3 mm wypełniony betonem (drzwi zabezpieczeniowe przeciwpożarowe, bankowe i kuloodporne).

Wykończenie: lakierowanie proszkowe i natryskowe na kolor z palety RAL, okleina drewnopodobna PVC, lakierowana płyta MDF o grubości 6 lub 10 mm, płyta sklejkowa fornirowana naturalną okleiną dębową o grubości 6 lub 10 mm barwiona w 15 kolorach, skrzydło wykonane z blachy laminowanej drewnopodobnej, panele drewnopodobne z płyt HDF.

Uszczelki: podwójne obwiedniowe z EPDM i ekspandująca (drzwi DC3.1PP60) oraz uszczelki automatyczne w wersjach bezprogowych.

Wypełnienia skrzydła: konstrukcja wzmacniająca z profili ceowych, wełna mineralna, styropian, płyty gipsowe (drzwi przeciwpożarowe), wkład kuloodporny (drzwi kuloodporne).

Wymiary [mm]: „80”, „90”, „100”, „120”, „140”, „160”, „180”, „200” oraz na każdy wymiar.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska.

Dystrybucja: w sprzedaży hurtowej i detalicznej przez sieć oddziałów handlowych firmy i partnerów handlowych – lista dostępna na www.donimet.com.pl

Gwarancja: od 2 do 4 lat.

Usługi: montaż, doradztwo techniczne i projektowe, serwis.

Certyfikaty i Aprobaty: ISO 9001:2008, MED, Certyfikaty Zgodności IMP i Lloyds Register, Atest PZH, Aprobata Techniczna ITB.

 

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU