Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 39501
SKAŁA TYCHY - Systemy ocieplania budynków metodą lekką mokrą

SKAŁA TYCHY Systemy ocieplania budynków metodą lekką mokrą

www.skala.com.pl
E-mail kontakt@skala.com.pl
Adres Towarowa 23, 43-100 Tychy
Marka SKAŁA istnieje na rynku budowlanym od 1997 roku i jest synonimem wysokiego standardu rozwiązań i produkcji materiałów budowlanych. SKAŁA TYCHY jest producentem najwyższej jakości materiałów elewacyjnych i ociepleniowych oraz klejów i zapraw budowlanych, które łączą w sobie innowacyjność, trwałość i doświadczenie. Posiada opatentowane technologie i rozwiązania, które są ekonomiczne i przyjazne środowisku.... Czytaj więcej
SKAŁA TYCHY

Marka SKAŁA istnieje na rynku budowlanym od 1997 roku i jest synonimem wysokiego standardu rozwiązań i produkcji materiałów budowlanych.

SKAŁA TYCHY jest producentem najwyższej jakości materiałów elewacyjnych i ociepleniowych oraz klejów i zapraw budowlanych, które łączą w sobie innowacyjność, trwałość i doświadczenie. Posiada opatentowane technologie i rozwiązania, które są ekonomiczne i przyjazne środowisku. Firma wykorzystuje, stale doskonali i tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania i technologie w budownictwie.

SKAŁA TYCHY jest firmą z polskim kapitałem, która aktywnie współpracuje z wieloma partnerami w kraju i zagranicy przez co uzyskuje w ramach współpracy i wymiany rozwiązań dostęp do najlepszych aktualnie surowców i technologii. Firma dokłada wszelkich starań, aby materiały budowlane były najwyższej jakości i spełniały nawet najbardziej wygórowane wymagania pojedynczych klientów, inwestorów i wykonawców.