Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Wiosenna promocja Vetrex

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-04-29

Do 18 maja br. trwa promocja Vetrex. W ramach akcji "Wiosna z rabatem" można kupić ze zniżką do 20% wybrane modele okien i drzwi tarasowych, a także drzwi zewnętrzne oraz naświetla do drzwi.

Klienci mogą uzyskać rabat do 20% przy zakupie przesuwnych drzwi tarasowych Patio w systemach LUM’UP i V82, drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 oraz drzwi zewnętrznych Premium i naświetli do drzwi. Promocją objęte zostały także okna LUM’UP i V82, na które przysługuje rabat do 20% lub ukryte zawiasy bez dodatkowych opłat.

Promocję przygotowaliśmy z myślą o klientach, dla których ważną rolę odgrywa wysoka jakość. Mają oni do wyboru szeroki zakres możliwości i rozwiązań technologicznych w zakresie stolarki okienno-drzwiowej, od designerskich okien wpuszczających do wnętrz więcej światła, przez przeszklenia wielkoformatowe, aż po drzwi zewnętrzne. Wszystko to pozwoli inwestorom dopasować produkty do konkretnych projektów architektonicznych. Oferujemy również jedną z najdłuższych na rynku gwarancji. Dokonując zakupu u naszych Partnerów Handlowych klienci mogą skorzystać także z usługi profesjonalnego montażu - mówi Marta Leszczyńska, Marketing Manager Vetrex.

Okna Vetrex charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i atrakcyjnym wyglądem. W wersji z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramkami dystansowymi zapewniają wysoką termoizolacyjność. Współczynnik Uw dla modelu V82 wynosi przy takim wyposażeniu 0,77 W/(m²•K), a dla LUM’UP – 0,8 W/(m²•K).

Okna Vetrex
Okna Vetrex

Dzięki zastosowaniu potrójnego systemu uszczelek uzyskano szczelność w najwyższej, czwartej klasie. Dostępne w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych profile stwarzają duże możliwości aranżacyjne.

Okna mogą zostać wyposażone w ukryte zawiasy, które podnoszą walory estetyczne i dodatkowo zwiększają szczelność. Wyróżnikiem modelu LUM’UP są węższe profile o minimalistycznym designie i większa powierzchnia szyb. Wpuszcza on do 27% więcej naturalnego światła niż standardowe okna.

 

Drzwi tarasowe Vetrex
Drzwi tarasowe Vetrex

Drzwi tarasowe Vetrex umożliwiają tworzenie przeszkleń wielkoformatowych. Systemy podnoszono-przesuwne Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 osiągają wymiary do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości. Ich zaletą jest również komfort użytkowania. Nawet przy dużych rozmiarach skrzydło przesuwa się swobodnie.

 

Dodatkowo model Vetrex Slide 82 jest standardowo wyposażony w niski próg z nakładką "bez barier". Systemy podnoszono-przesuwne z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramkami dystansowymi gwarantują wysoką izolacyjność cieplną. Współczynnik Uw wynosi 0,79 W/(m²•K).

Przy nieco mniejszych przeszkleniach sprawdzają się drzwi odstawno-przesuwne Patio Air Vetrex i uchylno-przesuwne Patio Automatic Vetrex. Można je wykonać w maksymalnych wymiarach 3 m szerokości i 2,5 m wysokości. Systemy te są wyposażone w specjalne hamulce zapewniające łagodne domykanie.

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex dobrze chronią przed czynnikami zewnętrznymi, zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie stanowią efektowną ozdobę budynku. Współczynnik przenikania ciepła Ud dla modeli pełnych wynosi 0,76 W/(m²•K), a dla przeszklonych – 0,84 W/(m²•K). Z kolei odporność na obciążenie wiatrem jest w klasie C5.

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex
Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex

By zwiększyć poziom bezpieczeństwa, drzwi wyposażono m.in. w zabezpieczenia antywyważeniowe i zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem, a w modelach z przeszkleniami zastosowano szybę klasy P4.

Szczegółowe informacje na temat produktów objętych promocją można uzyskać w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży Vetrex oraz pod adresem www.vetrex.eu/promocje

Oryginalne wzornictwo, bogata paleta kolorystyczna i efektowne elementy dekoracyjne ułatwiają dopasowanie drzwi do projektu budynku. Drzwi Premium Vetrex dostępne są również w wersji z przeszkleniami i naświetlami.

źródło i zdjęcia: Vetrex

 

Pozostałe promocje
Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum