Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

ROZDAJEMY DOBRĄ ENERGIĘ - otrzymaj akumulator od Greenworks!

Jest coraz cieplej. I to nie tylko za sprawą nadchodzącego lata, ale dzięki naszej gorącej promocji, w której ROZDAJEMY DOBRĄ ENERGIĘ!

ROZDAJEMY DOBRĄ ENERGIĘ - otrzymaj akumulator od Greenworks!
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k Oświetlenie Steinel
www.langelukaszuk.pl
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k Oświetlenie Steinel
Dane kontaktowe:
71 39 80 800
ul. Wrocławska 43, Byków, 55-095 Mirków k. Wrocławia

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Teraz możesz otrzymać akumulator GREENWORKS GRATIS! Zasady promocji są bardzo proste:

  1. Kup zestaw ogrodowy Greenworks objęty promocją autoryzowanego dealera (z Załącznika nr w 1 w regulaminie - zobacz TUTAJ) - otrzymaj akumulator o woltażu takim samym jak zakupiony sprzęt
  2. Kup jednorazowo minimalnie 3 elektronarzędzia z kolekcji narzędziowej 24 V objęte promocją u autoryzowanego dealera - otrzymaj akumulator 24 V
  3. Kup jednorazowo dowolne narzędzie ogrodowe Greenworks oraz ładowarkę i akumulator Greenworks na jednym dokumencie zakupu u autoryzowanego dealera - otrzymaj akumulator o woltażu takim samym jak zakupiony sprzęt

Uwaga! Warunkiem otrzymania akumulatora jest zarejestrowanie zakupionego sprzętu w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie - kliknij

Szczegóły akcji promocyjnej znajdziesz w regulaminie.

Akcja trwa od 24.04.2024 r. do 28.06.2024 r. lub do wyczerpania zapasów.
Skorzystaj z naszej promocji i zacznij lato z nową energią od Greenworks!

Dlaczego warto wybrać Greenworks?

Gwarancja najwyższej jakości

Greenworks jest liderem na rynku narzędzi bezprzewodowych w Stanach Zjednoczonych i zyskał uznanie na globalnej arenie dzięki swojej niezawodności i innowacyjności. Oferując kompletny system akumulatorowy (24 V, 40 V, 60 V), Greenworks umożliwia użytkownikom dostosowanie wyposażenia do indywidualnych potrzeb – wszystko z jednym akumulatorem!

Jeden akumulator, a tyle możliwości!

Nie ważne, czy potrzebujesz narzędzi do warsztatu, ogrodu czy domu – Greenworks oferuje szeroki wybór elektronarzędzi, które można zasilać z jednego akumulatora. Wszystkie urządzenia są ze sobą kompatybilne, co pozwala na elastyczne i ekonomiczne rozwiązania. Korzystając z jednego akumulatora, możesz używać zarówno elektronarzędzi akumulatorowych do warsztatu, jak i narzędzi ogrodowych, a nawet odkurzacza akumulatorowego do domu, kompletując jeden spójny system akumulatorowy.  

Wsparcie i serwis

Kupując sprzęt Greenworks, zyskujesz nie tylko wysokiej klasy produkt, ale także profesjonalne wsparcie serwisowe. Serwis znajduje się w Polsce, co gwarantuje szybką i efektywną pomoc w razie potrzeby.

Rozwiązania dla każdego ogrodu

W ofercie Greenworks znajdziesz również roboty koszące, które świetnie sprawdzają się w ogrodach każdej wielkości. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie efektywność i innowacyjność.

Ciągły rozwój

Marka nieustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę, reagując na potrzeby rynku. Nowe produkty są wprowadzane regularnie, co sprawia, że Greenworks jest zawsze o krok przed konkurencją.

Zaawansowana technologia akumulatorowa

Greenworks korzysta z zaawansowanej technologii akumulatorowej, co przekłada się na liczne korzyści dla użytkowników. Narzędzia te pracują bardzo cicho, bez spalin, bez plączących się kabli, bez nalewania oleju i benzyny... To naprawdę zwiększa komfort i efektywność pracy. Dzięki temu produkty Greenworks stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę oraz dbają o naturę.

Innowacje i rozwój

Greenworks posiada ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych. Jako pionierzy, wprowadziliśmy na rynek urządzenia korzystające z wysokich napięć i dużej pojemności baterii litowo-jonowych, ustanawiając nowe standardy w branży.

Niezależna produkcja

Dysponujemy nowoczesnym zakładem produkcyjnym, gdzie niezależnie tworzymy nasze produkty. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów, co świadczy o naszej innowacyjności i niezawodności.

Profesjonalne rozwiązania dostępne dla każdego

Wybierając Greenworks, decydujesz się na innowacyjność, wszechstronność i niezawodność. Skorzystaj z promocji "Rozdajemy Dobrą Energię" i zacznij lato z nową siłą, która pomoże Ci realizować projekty, o których zawsze marzyłeś. Nie czekaj, odkryj świat Greenworks już dziś i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

źródło i zdjęcie: "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością