Wielkie Wietrzenie Magazynów Robelit. Niższe ceny wybranych modeli daszków

Znajdują się wśród nich zarówno bestsellery z serii zadaszeń Lightline - z eleganckim wypełnieniem z płyty akrylowej - jak i daszki z poliwęglanu komorowego wiodące prym w sprzedaży online. Stylistyka daszków jest zróżnicowana.

Wielkie Wietrzenie Magazynów Robelit. Niższe ceny wybranych modeli daszków
Robelit Produkty do ogrodu, szklarnie, agrotkaniny, kratka trawnikowa, podesty i sztachety kompozytowe
www.robelit.pl
Robelit Produkty do ogrodu, szklarnie, agrotkaniny, kratka trawnikowa, podesty i sztachety kompozytowe
Dane kontaktowe:
34) 377 42 98
Legionów 79, 42-200 Częstochowa
Zobacz firmę w innym dziale: Płyty z tworzyw sztucznych

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Od modeli retro, idealnie komponujących się z klasycznym wzornictwem, po daszki balkonowe czy daszki jednostronnie łukowe zalecane przy narożnikach budynków. A jeśli zależy nam na większej ochronie, czy też zabudowie wejścia, to możemy skorzystać z wyjątkowej oferty ścianek bocznych, które przymocowawszy do daszka, tworzą jedno lub dwustronny wiatrołap.

Niektóre z zadaszeń są modułowe, co znaczy, że możemy je ze sobą łączyć do dowolnie pożądanej szerokości. Standardowe wielkości liczą od metra do ponad dwóch przy zbliżonej głębokości zadaszenia.

Kolorystyka profili, jak i wypełnienia/płyty daszków, dostępna jest w odcieniach brązu, szarości, błękitu, bieli czy w standardowej przezroczystości. Kolejną zaletą daszków nad drzwi jest możliwość ich samodzielnego montażu.

To kluczowa przewaga nad zadaszeniami budowanymi we własnym zakresie, bo zyskujemy w ten sposób czas i finanse zachowując zarazem gwarancję na produkt. A kiedy prace monterskie nie należą do naszych najmocniejszych stron to zawsze możemy skorzystać z usług ekipy Robelit.

Wybrane modele dostępne są aż po 50% przecenie.

źródło i zdjęcia: Robelit