PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Podłogi drewniane

Kup zdalnie panele podłogowe w aplikacji mobilnej w czasie lockdownu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut

Świat się zmienia, a zadaniem producentów z branży podłogowej jest dotrzymywanie mu kroku. W 2020 wiele zmieniło się także w ofercie znanego producenta SWISS KRONO. Nowości dotyczą nie tylko samej oferty, ale i narzędzi, które marka udostępnia swoim klientom. Dodatkowo w Poznaniu pojawiło się bardzo inspirujące miejsce, w którym można przejść się po podłodze, skorzystać z porady, a następnie dokonać zakupu.

Zdalny zakup podłogi w aplikacji mobilnej w czasach lockdownu

Pierwsze miesiące 2020 roku zmieniły podejście klientów i całego rynku wnętrzarskiego do stylu i formy zakupów. Brak możliwości prostego i bezpośredniego kontaktu z doradcami sprawił, że klienci wiedzę na temat produktów jeszcze chętniej czerpali z internetu. Ten trend wyraźnie utrzymał się nawet po zakończeniu lockdownu.

Okazało się, że wiele rzeczy potrafimy załatwić zdalnie, co przy wzrastającym problemie zakorkowania większych miast i wiecznego deficytu czasu wydaje się szczególnie kuszącą perspektywą. Dlatego SWISS KRONO postawiło na narzędzie internetowe, które mają pomóc w doborze idealnej podłogi odpowiadającej bez wychodzenia z domu.

Nowa aplikacja Wybierz podłogę (na ekranie komputera lub smartfona)

Nowa aplikacja „Wybierz podłogę” dostępna stronie www.swisskrono.pl/wybierzpodloge (zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej) to rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują podłóg laminowanych tego producenta, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

Mnogość oferty i niuanse technologiczne sprawiają, że trudno jest dobrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Z pomocą przychodzi to narzędzie. Wygodnie prowadzi użytkownika do ustalenia jego potrzeb związanych z podłogami i pozwala na wstępną selekcję oferty w kilku prostych krokach.

Wybieramy kolor podłogi

Pierwsze kryterium to preferowana kolorystyka. W tym miejscu można ustalić, czy system ma wyświetlić propozycje w naturalnym, ciepłym odcieniu drewna czy może wybrać tylko te w szarej tonacji. Kolejny krok to również decyzja związana z estetycznym aspektem podłogi - w tym miejscu wskazujemy, czy wolimy podłogi jasne, ciemne, a może coś pomiędzy. Wybrać możemy także stopień połysku powierzchni podłogi.

Określamy parametry techniczne podłogi

Kolejny krok pozwala ustalić nasze potrzeby w zakresie wymagań technicznych, takich jak wytrzymałość, wodoodporność, format paneli i ich grubość. Każdy z tych wyborów pozwala na zaznaczenie kilku opcji - to dobre rozwiązanie, w przypadku, gdy nie chcemy mocno ograniczać sobie pola do decyzji.

To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo czasu - algorytmy wskażą tylko te produkty, które spełniają nasze rzeczywiste wymagania. Dodatkowo każdy parametr w polu wyboru ma także wyjaśnienie, co sprawia, że nasza wiedza szybko się rozszerza.

Gdzie jest najbliższy sklep z panelami SWISS Krono?

Finalnie, dzięki temu systemowi nie tylko możemy przejrzeć adekwatną do naszych potrzeb ofertę, ale i sprawdzić, gdzie te panele można kupić najbliżej naszej lokalizacji.

Kupujemy podłogę najtaniej, jak się tylka da

Narzędzie pozwala także na porównanie cen dzięki integracji z danymi z serwisu CENEO.

Aplikacja SWISS KRONO FLOORI

To jednak nie wszystkie innowacje od SWISS KRONO. Równolegle powstała bowiem aplikacja SWISS KRONO FLOORI, która pozwala wirtualnie przymierzyć nową podłogę do własnych wnętrz. Wystarczy zrobić zdjęcie pomieszczenia, wgrać je do systemu i już można wygodnie przeglądać, jak konkretne wzory będą wyglądały w naszym domu. W systemie znajdują się wszystkie dekory z topowych kolekcji AURUM, PLATINUM i FERRUM. Na szczególną uwagę zasługuje dobre odwzorowanie detali i szybkość działania aplikacji.

Aplikacja SWISS KRONO FLOORI na ekranie telefonu komórkowego
Aplikacja SWISS KRONO FLOORI na ekranie telefonu komórkowego

Wodoodporne podłogi AQUA ZERO

Kolejna innowacja 2020 od SWISS KRONO dotyczy nowych podłóg, która stała się dla wielu absolutnym must have. Mowa o wodoodpornej linii AQUA ZERO, która wytrzyma nawet 24 godziny zalania (wg testu NALFA).

Propozycję tę wyróżnia wyjątkowa konstrukcja: mocna hydrofobowa, zielona płyta HDF, którą dodatkowo wyposażono w szczelny zamek Aqua Pearl. Dzięki tym rozwiązaniom podłodze tej niestraszne są zachlapania w kuchni, przelane doniczki, dziecięce zapędy artystyczne czy wpadki czworonożnych pupili.

Podłogi SWISS KRONO Aqua Zero to nowa generacja paneli wodoodpornych

- Przy wykorzystaniu technologii prasowania włókien drzewnych i szczelnego systemu montażu paneli Aqua Pearl udało nam się stworzyć podłogę, która nie boi się wody. Ułożona powierzchnia paneli przetrwa bez szwanku dobową kałużę rozlanej wody. -  mówi Aleksander Czaplicki.

Dodajmy, że oferta podłóg z linii Aqua ZERO obejmuje 24 dekory na bazie HDF w grubości 8, 10 i 12 mm. Co istotne, można ją także bez żadnego ryzyka czyścić mopem parowym, co dotychczas było praktycznie niemożliwe w przypadku paneli laminowanych. W ramach nowej, wodoodpornej kolekcji znajduje się sześć ciekawych dekorów w najpopularniejszych odcieniach naturalnego drewna.

JEST MIEJSCE na mapie Poznania, w którym znajdziesz…

Najświeższą niespodzianką od SWISS KRONO jest wyjątkowe miejsce na designerskiej mapie Poznania. W samym sercu miasta, przy słynnej ul. Św. Marcin powstała przestrzeń dla każdego, kto szuka inspiracji wnętrzarskich.

Koncept nosi nazwę JEST MIEJSCE i oprócz tego, że znajduje się w nim ogromna baza próbek produktów SWISS KRONO, organizowane są liczne wydarzenia powiązane z designem i kulturą, a także dyżury ekspertów.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

W zaplanowanych w tym roku wydarzeniach wezmą udział nie tylko doświadczeni managerowie produktów SWISS KRONO, ale także liczne grono projektantów wnętrz, projektantów wzornictwa przemysłowego, youtuberów, trenerów biznesu i innych specjalistów związanych z kreacją wnętrz.

źródło i zdjęcia: SWISS Krono

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum