Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Ceramika łazienkowa, wanny, kabiny prysznicowe

Łazienka oazą spokoju? Tylko z wannami Roca

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-01-19

Obecnie ze szczególną uwagą przyglądamy się wnętrzom swojego domu, w którym łazienka nabiera nowego znaczenia. To miejsce wyjątkowe, bardzo osobiste, w którym możesz stworzyć aurę relaksu i spokoju. W tym celu warto zdecydować się na jeden z wielu nowych modeli wanien Roca. Zanurz się w gorącej kąpieli i ukochanej literaturze.

Wanna Spiro

Wanna Spiro to nowość wśród wanien wykonanych z materiału Stonex®. Ten wyjątkowy, miły w dotyku materiał, dłużej utrzymuje temperaturę wody, a kąpiel może trwać wieki, bez dolewania gorącej wody. Wanna Spiro to wanna prostokątna, do zabudowy. Cechuje się świetnym designem, który jest spójny z designem umywalki Inspira. Wyróżnia się nowoczesną bryłą, a koronę wanny tworzą płaskie krawędzie - jedynie 15 mm. Jest wykończona idealnie prostymi kątami, co pozwala na zabudowę na równi z płytkami.

Dodatkowo zawiera aż 3 półki odkładcze - idealne na ulubiony płyn do kąpieli czy wyczekiwaną w kolejce do przeczytania lekturę. Każde z oparć ma inny kąt nachylenia: z jednej strony jest wersja leżąca, a z drugiej siedząca. Możesz wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada. Jednym słowem: wygoda, styl i funkcjonalność w jednym, a do tego miłe odczucie w dotyk naturalnego i przyjemnego materiału!

Wanny Raina i Ariane

Wanna Ariane. fot. ROCA
Wanna Ariane. fot. ROCA

W ofercie ROCA są ponadto inne wanny wolnostojące z urzekającego materiału Stonex ® - Raina i Ariane, które cieszą się dużą popularnością.

Wanna Maui

Z kolei wanna Maui to najmniejsza wanna kompozytowa (wersja Round 1500×700 mm) i występuje w dwóch wersjach Round i Square. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej niecce i cienkim ściankom, mimo niewielkiego rozmiaru jest w niej wystarczająco dużo miejsca na kąpiel.

Wśród wanien akrylowych Roca oferuje nową serię SAVAI

To seria wielu modeli jednoosobowych w rozmiarach: 1500 x 750 mm, 1600 x 750 mm, 1700 x 750 mm i dla dwóch osób w rozmiarach: 1700 x 800 mm, 1800 x 800 mm. To wanna o nowoczesnej geometrycznej bryle, szerokiej niecce, wygodnym oparciu i optymalnym kącie nachylenia. Wszystko z myślą o wygodzie użytkowania. Niska korona wanny nadaje jej nowoczesnego i lekkiego wyglądu i jednocześnie pozwala na łatwe wejście do wanny. Można na niej zamontować baterię.

źródło i zdjęcia: ROCA

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum