Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stelaże do przyborów sanitarnych, syfony, wpusty

PRELOC – nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie do wszystkich typów umywalek

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-11-18

Projektując przestrzeń łazienki należy uwzględnić nie tylko jej funkcje, kolor i design, ale również techniczną stronę korzystania z instalacji wodnej. To istotny aspekt. Dobrze zaprojektowany odpływ powinien spełniać swoją techniczną funkcję oraz jako element instalacji powinien posiadać ergonomiczny kształt, zajmować mało miejsca, pasować do zróżnicowanej przestrzeni i być łatwy do czyszczenia.

Syfon Preloc marki Prevex spełnia wszystkie te kryteria. Może być uzupełnieniem pojedynczej, jak i podwójnej umywalki. Teleskopowe ramię, które dodatkowo można dowolnie skrócić lub wydłużyć, dopasuje się do wszystkich rozmiarów umywalek, a zaoszczędzona pod nią przestrzeń zwiększy możliwości użytkowe. Stosując syfon Preloc można także wybrać dowolny rodzaj zamknięcia, przelewu oraz typ i rozmiaru przyłącza do sieci wodnej. Dodatkowo Preloc jest wstępnie złożony, co ułatwia i skraca czas montażu. Dzięki temu Preloc spełnia wszystkie wymagania monterów i użytkowników. 

Syfon Preloc marki Prevex

PRELOC – odpływ elastyczny

Korpus odpływu można regulować góra-dół, natomiast ramię z kielichem poprzez wysuwanie lub skracanie ma długość od 118 mm do 272,5 mm licząc od środkowej części korpusu do środka kielicha. Użytkownik ma możliwość zastosowania zamknięć każdego typu: klik-klak, twister, korek metalowy lub gumowy.

Syfon Preloc marki Prevex

 

PRELOC - oszczędność miejsca

Dzięki zastosowaniu odpływu Preloc możliwe staje się zastosowanie całych szuflad bezpośrednio pod umywalką. W rezultacie użytkownicy mają możliwość lepszego wykorzystania miejsca w szafce tuż pod umywalką.

PRELOC - uniwersalność zastosowań 

Odpływy Preloc można zastosować zarówno przy w wypadu podłączeniu do ściany, jak i do podłogi. W ofercie dostępne są również zestawy przelewowe z pierścieniem i końcówką przelewową w występujących na rynku rozmiarach.

Syfon Preloc marki Prevex

PRELOC - wyznaczamy trendy

Prevex jako pierwszy wdrożył do produkcji systemy odpływowe oszczędzające miejsce. Jako pierwsi  zdecydowaliśmy o dostarczaniu odpływów fabrycznie złożonych. Dzięki temu mogliśmy wydłużyć użytkownikom gwarancję na dany produkt. Jako pierwsi wprowadziliśmy odpływ do umywalek podwójnych z jednoczesnym utrzymaniem wszystkich walorów odpływu pojedynczego. Jako pierwsi wprowadziliśmy możliwość zastosowania odpływu do umywalek nablatowych.

Nagroda dla modelu Preloc Multivalve

źródło i zdjęcie: Prevex

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum