Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 3528
Ventox - Wentylatory, klimatyzatory, oczyszczacze powietrza, filtry powietrza, oświetlenie LED, odpływy liniowe

Ventox Wentylatory, klimatyzatory, oczyszczacze powietrza, filtry powietrza, oświetlenie LED, odpływy liniowe

Telefon 509 336 516
E-mail ventox@ventox.pl
Adres Paderewskiego 90, 41-810 Zabrze
Sklep Ventox jest wyłącznym dystrybutorem produktów MMotors na terenie Polski. Ventox powstał z myślą o klientach poszukujących ciekawych rozwiązań pod względem funkcjonalnym, jakościowym lecz zwłaszcza estetycznym - produktów używanych w domu jak i firmie. Zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej według wysokich wymagań normy jakościowej ISO 9001-2008. Dzięki temu producent gwarantuje ich niezawodność od 2 do nawet 5 lat. ... Czytaj więcej
Ventox

Sklep Ventox jest wyłącznym dystrybutorem produktów MMotors na terenie Polski. Ventox powstał z myślą o klientach poszukujących ciekawych rozwiązań pod względem funkcjonalnym, jakościowym lecz zwłaszcza estetycznym - produktów używanych w domu jak i firmie. Zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej według wysokich wymagań normy jakościowej ISO 9001-2008. Dzięki temu producent gwarantuje ich niezawodność od 2 do nawet 5 lat.

Nagrody i wyróżnienia dla Sklepu Ventox

e-Gazele Biznesu 2014 dla Sklepu Ventox z rąk Prezesa Poczty Polskiej


Sklep Ventox brał udział w Gali e-Gazele Biznesu 2014, gdzie odebrał nagrodę od Prezesa Poczty Polskiej.

Sukces ten firma powtarzała później wielokrotnie: w latach 2016, 2017 i 2018. W roku 2019 firma Ventox Paweł Pietrowicz znalazła się ponownie w gronie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce. e-Gazela 2019 dla firmy Ventox Paweł Pietrewicz


e-Gazela 2019 dla firmy Ventox Paweł Pietrewicz

Dlaczego warto wybrać wentylatory Ventox?

  • Silnik zabezpieczony przed kurzem i wilgocią
  • Maksymalna charakterystyka izolacji
  • Niezawodność silnika i bezawaryjna praca przez długie lata.
  • Najcichsze na rynku wentylatory MMP - jedynie 23 dB
  • Wybrane modele wentylatorów kanałowych mogą pracować w temperaturze do +150 stopni Celsjusza

Wentylatory te są tak popularne nie tylko ze względu na design i trwałość, ale również na szeroki wachlarz opcji i funkcji takich jak: czujnik światła, wilgoci, timer oraz podświetlenie LED.

Jak działa wentylator łazienkowy z opóźnionym timerem?

Jak zbudowany jest silnik elektryczny w wentylatorach z oferty Ventox?

Uzwojenie każdego silnika elektrycznego pokrywane jest żywicą o wysokiej zdolności izolacyjnej, a następnie jest utwardzane poprzez tak zwane "pieczenie" cewki w specjalnym piecu. Podczas całej operacji impregnacji, utwardzania cewki przepływa przez nią prąd aby kontrolować nieustannie jakość uzwojenia i izolacji.

Czemu służy impregnacja cewek?

Cewki impregnowane są dla uzyskania wysokiej wytrzymałości mechanicznej, uniknięcia ocierania się o siebie przewodów i ścierania powłoki izolacyjnej, wyparcia powietrza i zastąpienia przestrzeni żywicą co poprawia odprowadzanie ciepła na zewnątrz cewki, zapewnienia ochrony przed wilgocią, kurzem i cząstkami pyłów, poprawy izolacji elektrycznej, odporności na temperatury i ogólnych parametrów silnika elektrycznego.

Silnik elektryczny na stałe zintegrowany z wirnikiem

Następnie silnik elektryczny jest na stałe łączony z wirnikiem co gwarantuje dodatkową trwałość i zrównoważoną, płynną pracę wentylatora. Montaż każdego silnika elektrycznego kończy instalacja dwóch wysokiej jakości łożysk kulkowych w postaci obudowanych z każdej strony kapsułek w celu dotarcia do granic wytrzymałości i niezawodności wentylatora.

Oferta Sklepu Ventox

  • Oferta sklepu Ventox obejmuje następujące typy wentylatorów, akcesoriów i urządzeń do oczyszczania i uzdatniania powietrza: wentylatory domowe i biurowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory do saun i łaźni parowych oraz kuchni, wentylatory kanałowe, wentylatory osiowe urządzeń elektronicznych i elektrycznych, wentylatory przemysłowe, klapy zwrotne wentylatorów, zestawy montażowe wentylatorów, a także kanały i kratki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne,  klimatyzatory przenośne oraz oczyszczacze powietrza i filtry do oczyszczaczy powietrza.
  • Oprócz systemów wentylacji, klimatyzacji i oczyszczania powietrza, sklep Ventox oferuje: odpływy liniowe oraz oświetlenie LED (oprawy, żarówki, plafony, żyrandole).
Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum