Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 69677
Iglotech Sp. z o.o. - Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, czynniki chłodnicze, pompy ciepła

Iglotech Sp. z o.o. Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, czynniki chłodnicze, pompy ciepła

Zobacz firmę w innym dziale: Klimatyzatory Klimatyzatory
Telefon 55 645 73 00
E-mail iglotech@iglotech.com.pl
Adres Toruńska 41, 82-500 Kwidzyn
Iglotech dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych, obejmujące nowoczesne i sprawdzone produkty, doradztwo techniczne i projektowe oraz serwis. Iglotech jest generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacji Fuji Electric oraz systemu wentylacyjnego Lunos, a także jest właścicielem siedmiu marek własnych: elementów wentylacyjnych Forvent, chłodnic Fancold, narzędzi... Czytaj więcej
Iglotech Sp. z o.o.

Iglotech dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych, obejmujące nowoczesne i sprawdzone produkty, doradztwo techniczne i projektowe oraz serwis. Iglotech jest generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacji Fuji Electric oraz systemu wentylacyjnego Lunos, a także jest właścicielem siedmiu marek własnych: elementów wentylacyjnych Forvent, chłodnic Fancold, narzędzi i przyrządów Profesta, rur chłodniczych Frigoline, kurtyny powietrznej Flowstar, agregatów skraplających Refcold, pomp ciepła Neoheat.

Klimatyzatory Fuji Electric

Klimatyzatory Fuji Electric przeznaczone są do chłodzenia, ogrzewania, wentylacji i osuszania pomieszczeń. Idealnie wkomponowują się w przestrzeń biur, hoteli, sklepów, restauracji i mieszkań. To inteligentne urządzenia wysokiej jakości o estetycznym wyglądzie, które cechuje energooszczędność, komfort użytkowania, wysoka wydajność i przyjazne sterowanie. Klimatyzatory Fuji Electric objęte są 5-letnią gwarancją.

Centrale wentylacyjne Neovent KNV LUX

Centrale Neovent KNV LUX to kompletne urządzenia dbające o mechaniczną wymianę powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła, filtracją wentylowanego powietrza wolnego od alergenów oraz ogrzewaniem powietrza nawiewanego w pomieszczeniach typu: domy jednorodzinne, budynki mieszkalne, sklepy, restauracje i inne obiekty użyteczności publicznej. Centrale przystosowane są do pracy w pozycji pionowej i podwieszanej. Do podwieszenia KNV LUX wykorzystuje się zawiesia montowane na bocznych ścianach urządzenia.

Pompy ciepła Neoheat

Pompy ciepła Neoheat mają możliwość regulacji ciepła i chłodu w mieszkaniu, a także mogą służyć do ogrzania CWU i być głównym lub uzupełniającym źródłem ciepła. System wymaga zaledwie 1kW energii elektrycznej do wyprodukowania 3 do 5 kW energii cieplnej. Pompy Neoheat mają możliwość sterowania dwoma obiegami ciepła (inna temp. na kaloryfer i na podłogówkę – rys. 1).

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska sierpień 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum