Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 64552
Iglotech Sp. z o.o. - Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, czynniki chłodnicze, pompy ciepła

Iglotech Sp. z o.o. Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, czynniki chłodnicze, pompy ciepła

Zobacz firmę w innym dziale: Klimatyzatory Klimatyzatory
Telefon 55 645 73 00
E-mail iglotech@iglotech.com.pl
Adres Toruńska 41, 82-500 Kwidzyn
Iglotech dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych, obejmujące nowoczesne i sprawdzone produkty, doradztwo techniczne i projektowe oraz serwis. Iglotech jest generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacji Fuji Electric oraz systemu wentylacyjnego Lunos, a także jest właścicielem siedmiu marek własnych: elementów wentylacyjnych Forvent, chłodnic Fancold, narzędzi... Czytaj więcej
Iglotech Sp. z o.o.

Iglotech dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych, obejmujące nowoczesne i sprawdzone produkty, doradztwo techniczne i projektowe oraz serwis. Iglotech jest generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacji Fuji Electric oraz systemu wentylacyjnego Lunos, a także jest właścicielem siedmiu marek własnych: elementów wentylacyjnych Forvent, chłodnic Fancold, narzędzi i przyrządów Profesta, rur chłodniczych Frigoline, kurtyny powietrznej Flowstar, agregatów skraplających Refcold, pomp ciepła Neoheat.

Klimatyzatory Fuji Electric

Klimatyzatory Fuji Electric przeznaczone są do chłodzenia, ogrzewania, wentylacji i osuszania pomieszczeń. Idealnie wkomponowują się w przestrzeń biur, hoteli, sklepów, restauracji i mieszkań. To inteligentne urządzenia wysokiej jakości o estetycznym wyglądzie, które cechuje energooszczędność, komfort użytkowania, wysoka wydajność i przyjazne sterowanie. Klimatyzatory Fuji Electric objęte są 5-letnią gwarancją.

Centrale wentylacyjne Neovent KNV LUX

Centrale Neovent KNV LUX to kompletne urządzenia dbające o mechaniczną wymianę powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła, filtracją wentylowanego powietrza wolnego od alergenów oraz ogrzewaniem powietrza nawiewanego w pomieszczeniach typu: domy jednorodzinne, budynki mieszkalne, sklepy, restauracje i inne obiekty użyteczności publicznej. Centrale przystosowane są do pracy w pozycji pionowej i podwieszanej. Do podwieszenia KNV LUX wykorzystuje się zawiesia montowane na bocznych ścianach urządzenia.

Pompy ciepła Neoheat

Pompy ciepła Neoheat mają możliwość regulacji ciepła i chłodu w mieszkaniu, a także mogą służyć do ogrzania CWU i być głównym lub uzupełniającym źródłem ciepła. System wymaga zaledwie 1kW energii elektrycznej do wyprodukowania 3 do 5 kW energii cieplnej. Pompy Neoheat mają możliwość sterowania dwoma obiegami ciepła (inna temp. na kaloryfer i na podłogówkę – rys. 1).

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum