Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 44882
Unirol - Wodne i powietrzne wkłady kominkowe UNICO

Unirol Wodne i powietrzne wkłady kominkowe UNICO

Telefon 74 831 00 50, 74 832 46 90
E-mail unirol@unirol.pl
Adres Wrocławska 2a, 58-211 Uciechów
Od początku istnienia firmy Unirol, a więc od 1988 roku działamy w sektorze branży grzewczej. Zaczynaliśmy od świadczenia usług instalacyjno-budowlanych z czasem jednak przekształciliśmy się w znanego i liczącego się na lokalnym rynku dostawcę produktów i usług związanych z ekologicznymi systemami ogrzewania W roku 2000 zdecydowaliśmy się zaangażować w coraz to popularniejszą branżę kominkową.... Czytaj więcej
Unirol
Kominek Unico w salonie

Od początku istnienia firmy Unirol, a więc od 1988 roku działamy w sektorze branży grzewczej. Zaczynaliśmy od świadczenia usług instalacyjno-budowlanych z czasem jednak przekształciliśmy się w znanego i liczącego się na lokalnym rynku dostawcę produktów i usług związanych z ekologicznymi systemami ogrzewania

W roku 2000 zdecydowaliśmy się zaangażować w coraz to popularniejszą branżę kominkową. Importujemy oraz dystrybuujemy wkłady kominkowe prestiżowych firm zagranicznych, a na bazie zdobytych doświadczeń w roku 2002 rozpoczynamy własną produkcję stalowych wkładów kominkowych z okładziną szamotową.

Odtąd wszystkie wyroby sprzedawane przez naszą firmę, zarówno importowane jak i produkowane, oznaczane są naszym własnym, dobrze rozpoznawalnym już logo: UNICO.

Zależy nam na najwyższym poziomie obsługi naszych klientów, dlatego z sukcesem wdrażamy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 zakończony zdobyciem certyfikatu w 2004 roku.

Nasza mocna, stabilna pozycja rynkowa oraz niezwykle pozytywny wizerunek jest wynikiem stosowania w naszej codziennej pracy motta:

Sprawdzony produkt, doświadczenie, profesjonalny, zgrany, pracujący z zapałem zespół i dobra infrastruktura są gwarantem stałego umacniania pozycji marki UNICO na rynku jako synonimu produktów o bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę.

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum