Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 75875
Vesbo Poland - ZGRZEWANY SYSTEM VESBO Z POLIPROPYLENU PP-R TYP 3

Vesbo Poland ZGRZEWANY SYSTEM VESBO Z POLIPROPYLENU PP-R TYP 3

Telefon 42 640 55 26
E-mail biuro@vesbopoland.pl
Adres Morgowa 9, 91-223 Łódź
VESBO Poland jest partnerem obecnego w 75 krajach świata koncernu NOVAPLAST, specjalizującego się w produkcji instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych. Od 2012 roku oferujemy na polskim rynku szeroki wybór zgrzewanych instalacji sanitarnych, rur wielowarstwowych, kształtek skręcanych oraz instalacji klejonych, a także produktów do uzdatniania wody.W naszej ofercie znajdują się także filtry do wody produkowane m.in. przez włoską... Czytaj więcej
Vesbo Poland

VESBO Poland jest partnerem obecnego w 75 krajach świata koncernu NOVAPLAST, specjalizującego się w produkcji instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych. Od 2012 roku oferujemy na polskim rynku szeroki wybór zgrzewanych instalacji sanitarnych, rur wielowarstwowych, kształtek skręcanych oraz instalacji klejonych, a także produktów do uzdatniania wody.

W naszej ofercie znajdują się także filtry do wody produkowane m.in. przez włoską firmę ATLAS Filtri s.c.

Nasz zespół to specjaliści, dzięki którym zamówienia klientów realizowane są z najwyższą starannością i dbałością o jakość wykonywanych usług. Dzięki centralnemu położeniu na mapie Polski, VESBO Poland zapewnia szybką realizacją zamówień. Firma koncentruje swoje działania na terenie kraju oraz w rejonie Europy Wschodniej i Krajów Nadbałtyckich.

VESBO na świecie

VESBO to wiodąca marka na rynku produktów z tworzyw sztucznych, stosowanych w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania i przy transporcie środków chemicznych w instalacjach nawadniających. Systemy VESBO posiadają liczne certyfikaty najbardziej prestiżowych centrów badawczych na świecie. Produkty marki są dostarczane  do 75  krajów w Europie, Azji, na Bliskim i Środkowym Wschodzie oraz w obu Amerykach.

W stosunku do swoich klientów i partnerów biznesowych VESBO kieruje się przede wszystkim szczerością, rzetelnością i sprawiedliwością, a działania firmy przeprowadzane są zawsze z poszanowaniem praw i regulacji państw, na terenie których operuje. VESBO dostarcza bezpieczne produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie, których produkcja odbywa się w duchu zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska.

Pracownicy VESBO kładą szczególny nacisk na efektywne wykorzystanie czasu, technologii i energii, a przede wszystkim na poszanowanie zasad etycznego i odpowiedzialnego biznesu.

KATALOGI - pobierz

 

 

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum