Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 130528
Omnigena - Pompy głębinowe, nawierzchniowe, zatapialne i do c.o.

Omnigena Pompy głębinowe, nawierzchniowe, zatapialne i do c.o.

Zobacz firmę w innym dziale: Produkty i firmy
Telefon 22 722 22 22
E-mail sprzedaz@omnigena.pl
Adres Święcice, ul. Pozytywki 7, 05-860 Płochocin
Firma OMNIGENA POMPY od ponad 40 lat specjalizuje się w fachowym doradztwie i sprzedaży pomp i akcesoriów związanych z techniką pompową. Swoim klientom zawsze doradza i proponuje optymalne rozwiązania z zakresu swojej specjalizacji. Doświadczenie, fachowość oraz osiągnięcia firmy Omnigena zostały docenione przez tysiące użytkowników w kraju i zagranicą. Firma permanentnie doskonali swoją wiedzę oraz śledzi trendy na światowych... Czytaj więcej
Omnigena

Firma OMNIGENA POMPY od ponad 40 lat specjalizuje się w fachowym doradztwie i sprzedaży pomp i akcesoriów związanych z techniką pompową. Swoim klientom zawsze doradza i proponuje optymalne rozwiązania z zakresu swojej specjalizacji. Doświadczenie, fachowość oraz osiągnięcia firmy Omnigena zostały docenione przez tysiące użytkowników w kraju i zagranicą. Firma permanentnie doskonali swoją wiedzę oraz śledzi trendy na światowych rynkach w swojej branży. Będąc na bieżąco z najnowszymi trendami stale dostosowuje ofertę do oczekiwań swoich odbiorców łącząc tradycyjne, sprawdzone rozwiązania z aktualnymi nowinkami technicznymi.

Pompy Omnigena

Zalety pomp Omnigena:

  • pełna dostępność całego asortymentu, wszystkie produkty do kupienia „od ręki”, najpóźniej z dostawą na kolejny dzień roboczy
  • wieloletnie doświadczenie i wiedza potwierdzone doskonałą opinią na temat jakości produktów, gwarancja zadowolenia użytkowników
  • bardzo dobra, stabilna jakość w rozsądnej cenie
  • pompy Omnigena można kupić na terenie całej Polski, nawet w mniejszych miejscowościach

Omnigena prezentuje szeroki wachlarz pomp stosowanych w domu, ogrodzie, rolnictwie i przemyśle.

Główne segmenty oferty to:

Pompy zatapialne – zanurzeniowe pompy służące do odwodnień zalanych powierzchni lub zbiorników. Poszczególne modele przystosowane są do pompowania ścieków, zanieczyszczonej wody, a seria PREMIUM służy do pracy w najtrudniejszych warunkach np. place budowy, kopalnie itp.

Pompy głębinowe – służą do czerpania wody z dużych głębokości. W ofercie posiadamy pompy o średnicy 2”, 2,5”, 3”, 3,5”, 4”, 5”, 6" oferujące zróżnicowane parametry ciśnienia i wydajności. Stosowane w studniach wierconych lub zbiornikach wodnych.

Pompy i zestawy hydroforowe – nawierzchniowe pompy samossące przystosowane do czerpania wody z ujęć, w których lustro wody nie spada poniżej 8 m od poziomu gruntu. Idealne do zaopatrywania w wodę domów jedno- i wielo rodzinnych, gospodarstw rolnych.

Pompy obiegowe i cyrkulacyjne – służą do wymuszenia obiegu w instalacjach grzewczych i c.w.u.

Pompy olejowe – służą do przepompowania oleju opałowego oraz napędowego ze zbiorników, beczek itp.

Pompy ręczne – znajdują zastosowanie głównie na działkach, w ogródkach, domkach rekreacyjnych oraz wszędzie tam gdzie nie ma doprowadzonej energii elektrycznej.

Pompy toaletowe – pozwalają usuwać ścieki z WC, łazienki i kuchni wyposażonej w zlew, zmywarkę oraz pralkę, zlokalizowanych tam, gdzie nie ma dostępu instalacji kanalizacyjnej.

Akcesoria z peryferii techniki zaopatrzenia w wodę – firma Omnigena oferuje akcesoria ułatwiające wykorzystanie pomp: zbiorniki przeponowe, węże antywibracyjne, węże tłoczne, manometry, zabezpieczenia przed suchobiegiem, sterowania pływakowe, filtry.

Po więcej szczegółów na temat oferowanych pomp zapraszamy na www.omnigena.pl

Firma zachęca do kontaktu z działem sprzedaży. Doświadczony, fachowy personel odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże dobrać urządzenie, które spełni oczekiwania i zapewni długą i bezawaryjną pracę.

 

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum