Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 99252
DTRON 2 Elektroniczne wielostopniowe pompy zatapialne

Elektroniczne, wielostopniowe pompy o średnicy 7” do wody czystej,przeznaczone do stosowania w studniach, zbiornikach lub cysternach.

Pompy odpowiednie do podnoszenia ciśnienia, do stosowania w systemach wykorzystania wody deszczowej oraz nawadniania w segmencie mieszkaniowym. Zintegrowany elektroniczny układ wraz z czujnikiem ciśnienia i przepływomierzem sterujący automatycznym załączaniem i wyłączaniem, podwójne uszczelnienie mechaniczne w komorze olejowej, zawór zwrotny oraz uchwyt do przenoszenia. Zastosowany układ elektroniczny zapobiega również pracy na sucho. Funkcja ANTI-FLOOD wykrywa zablokowanie zaworu zwrotnego w pompie. Funkcja ANTI-BURPING zapewnia ochronę pompy przed nieuzasadnionymi załączeniami spowodowanymi pęcherzami powietrza w wodzie.

Innowacyjna konstrukcja modułowa pozwala na łatwy demontaż części hydraulicznej, silnika, części elektrycznej oraz filtra, upraszczając tym samym prowadzenie prac konserwacyjnych.3 wirniki. Zastosowany zawór nadmiarowo-upustowy redukuje ciśnienie wytworzone w wyniku uderzenia hydraulicznego lub występowania kryształków lodu w rurociągach. Zawór odpowietrzający w korpusie pompy wspomaga odpowietrzanie instalacji przy pierwszym uruchomieniu oraz po opróżnienia zbiornika/cysterny. Możliwość regulowania poziomu zasysania: od dna do 8 cm, po zastosowaniu specjalnego akcesorium dostarczanego w standardzie.

Dzięki technologii NFC istnieje możliwość podłączenia pływaka, nie wpływając na hermetyczność pompy. Niewielkie naczynie przeponowe zostało zwymiarowane w taki sposób, aby zapobiec cyklicznym załączeniom pompy w przypadku niewielkich wycieków oraz w celu zabezpieczenia pompy przed uderzeniami hydraulicznymi. Naczynie nie wymaga obsługi oraz uzupełniania gazu. Brak konieczności stosowania dodatkowego naczynia przeponowego.W zakresie dostawy przewód zasilający 15 m z wtyczką.Przewód posiada szybko złącze umożliwiające szybkie podłączenie w zbiorniku. Pompy DTron2 są również dostępne w wersji X z przyłączem1” oraz w zestawie X zawierającym przewód ssawny 1 m oraz pływak zapobiegający zasysaniu zanieczyszczeń z dna. Możliwość stosowania jako pompy powierzchniowe po zastosowaniu akcesorium DOC68(dostarczane oddzielnie). Atestowana wersja do wody pitnej dostępna na zapytanie. Pompy DTron są gotowe do użycia, niezawodne i łatwe w eksploatacji.

 • Maks. przepływ 7,2 m3/h
 • Maks. wysokość podnoszenia 45 m
 • Maks. głębokość zanurzenia 12 m
 • Przetłaczane medium czyste, wolne od częścistałych i abrazyjnych, nielepkie, nieagresywne,nieskrystalizowane, neutralne chemicznie
 • Swobodny przelot 2 mm
 • Zakres temperatury medium +0°C do +50°C
 • Maks. głębokość zanurzenia 15 m
 • Punkt załączania pompy 2,4 bar (+-0,2)
 • Przyłącze gwintowane 1” 1/4
 • Maks. średnica pompy 185 mm
 • Stopień ochrony IP 68
 • Klasa izolacji silnika F
 • Przewód zasilający 15 m z wtyczką
 • Montaż stacjonarny, w pozycji poziomej lub pionowej. Praca w zanurzeniu lub częściowym wynurzeniu. Po zastosowaniu wyposażenia dodatkowego - DOC 68(dostarczane oddzielnie) - możliwość pracy powierzchni pod poziomem wody lub na zewnątrz w pozycji pionowej.
Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum