Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 2933
OEM Energy - zasobniki, zbiorniki buforowe, podgrzewacze, pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne i solare, osprzęt instalacyjny, urządzenia pomiarowe

OEM Energy zasobniki, zbiorniki buforowe, podgrzewacze, pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne i solare, osprzęt instalacyjny, urządzenia pomiarowe

Telefon +48 501 510 511
E-mail e-mail: biuro@oemenergy.pl
Adres Składowa 17, 41-500 Chorzów
Jeśli szukasz do swojego domu produktów, które oszczędzają energię, możesz skorzystać z oferty OEM Energy. Firma współpracuje tylko z najlepszymi producentami branży OZE. Prężnie działamy na rynku od wielu lat, a duża liczba firm została stworzona, tylko ze względu na modny produkt i oferowane dotacje. Dzisiaj te firmy już nie istnieją, natomiast z nami masz pewność długodystansowej współpracy i wieloletniego wsparcia. Grupy... Czytaj więcej
OEM Energy

Jeśli szukasz do swojego domu produktów, które oszczędzają energię, możesz skorzystać z oferty OEM Energy. Firma współpracuje tylko z najlepszymi producentami branży OZE. Prężnie działamy na rynku od wielu lat, a duża liczba firm została stworzona, tylko ze względu na modny produkt i oferowane dotacje. Dzisiaj te firmy już nie istnieją, natomiast z nami masz pewność długodystansowej współpracy i wieloletniego wsparcia.

OEM Energy - dystrybutor zbiorników i buforów

Grupy produktowe w ofercie OEM Energy

  • systemy solarne i fotowoltaiczne
  • wentylacja, rekuperacja
  • pompy ciepła
  • zbiorniki c.w.u.
  • bufory c.o.

Z myślą o wymagających użytkownikach, którzy nie uznają kompromisów, jeśli chodzi o jakość wyrobów, dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, stworzyliśmy linię podgrzewaczy o unikalnych właściwościach użytkowych i jakościowych - OEM CERAMIC, OEM BLACK, OEM HYGIENIC. Zbiorniki OEM to solidne i niezawodne produkty, które znakomicie współpracują z energooszczędnymi rozwiązaniami dla domu, w tym z pompami ciepła i zestawami solarnymi do podgrzewania c.w.u i wspomagania c.o. Oprócz tego w ofercie znajdują się również zbiorniki ze stali nierdzewnej Joule oraz Austria Email.

Podgrzewacze CWU, bufory CO, bufory ciepła

Ciepła woda na wyciągnięcie ręki to podstawa komfortu w gospodarstwie domowym. Szczęśliwie nie trudno go osiągnąć – w ofercie OEM Energy znajduje się szeroki wybór podgrzewaczy c.w.u oraz buforów c.o marki Austria Email, zbiorników ze stali nierdzewnej Joule, buforów ciepła OEM BLACK, podgrzewaczy OEM CERAMIC oraz zbiorników higienicznych OEM HYGIENIC. Zbiorniki OEM to nasza propozycja dla wymagających użytkowników, którzy nie uznają kompromisów w kwestii jakości wyrobów.

Zbiorniki OEM to gwarancja ich niezawodności i radość z użytkowania solidnych produktów przez wiele lat. Znakomicie współpracują z energooszczędnymi rozwiązaniami dla domu, w tym zestawami solarnymi do podgrzewania c.w.u i wspomagania c.o.

OEM ENERGY - Energię mamy w naturze!

  • generalny dystrybutor systemów energii odnawialnej (OZE)
  • dostarcza produkty i usługi związane z OZE nieprzerwanie od 2012 r na terenie całej Polski
  • prowadzi odpowiedzialny biznes, co doceniają nasi Klienci i Partnerzy
  • współpracuje tylko z doświadczonymi i sprawdzonymi instalatorami
  • oferuje najwyższej jakości certyfikowane produkty, które są wizytówką przyjętych przez nas standardów

Praca w OEM ENERGY, to praca w sercu energii odnawialnej - idealna dla tych, którzy z nowoczesnymi technologiami OZE są na bieżąco, a także chcą w tej branży rozwinąć skrzydła.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum