Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 41522
STAL-MAX Sławomir Łobozek - Ekologiczne kotły na paliwo stałe

STAL-MAX Sławomir Łobozek Ekologiczne kotły na paliwo stałe

Telefon 33 84 88 087, 509 542 672
E-mail biuro@kotlystalmax.pl
Adres Nowa 15, 32-607 Polanka Wielka
Firma STAL-MAX specjalizuje się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym. Kotły STAL-MAX dedykowane są indywidualnym odbiorcom do ogrzewania domów mieszkalnych oraz dla firm produkcyjnych, do ogrzewania pomieszczeń handlowych, instytucji publicznych, biur itp. Rozwój firmy opieramy przede wszystkim na zadowoleniu klienta i dostosowaniu się do jego potrzeb, a także na jakości produkowanych wyrobów... Czytaj więcej
STAL-MAX Sławomir Łobozek

Firma STAL-MAX specjalizuje się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym. Kotły STAL-MAX dedykowane są indywidualnym odbiorcom do ogrzewania domów mieszkalnych oraz dla firm produkcyjnych, do ogrzewania pomieszczeń handlowych, instytucji publicznych, biur itp.

Rozwój firmy opieramy przede wszystkim na zadowoleniu klienta i dostosowaniu się do jego potrzeb, a także na jakości produkowanych wyrobów oraz pomocy w doborze odpowiedniej oferty i propozycji atrakcyjnych cen. Firma STAL-MAX stara się przez cały czas ulepszać i modernizować swoje kotły piece centralnego ogrzewania, aby umożliwić klientowi wygodną i łatwą obsługę.

Kotły piece z podajnikiem tłokowym typu MAX posiadają 

Certyfikat na "znak bezpieczenstwa ekologicznego"
w najwyższej Klasie A

 

Zalety pieców weglowych z podajnikiem tłokowym i ślimakowym

Utrzymanie temperatury na komfortowym poziomie jest kwestią niezwykle ważną, szczególnie w sezonie zimowym. Aby zapewnić odpowiednie ogrzanie lokalu, czy to mieszkalnego, czy też użyteczności publicznej, należy wybrać najlepsze i współgrające z indywidualnymi potrzebami piece C.O. Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Fundamentem naszej działalności są wysokiej klasy tradycyjne piece węglowe oraz automatyczne piece z podajnikiem tłokowym i ślimakowym. Oferowane przez nas produkty cechują się nie tylko wyjątkową trwałością, długą żywotnością, ale także solidnym i estetycznym wykonaniem. Proponowane przez nas piece węglowe i piece z podajnikiem tłokowym są nowoczesne, funkcjonalne, a zarazem bezpieczne. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas piece węglowe i piece z podajnikiem spełniały oczekiwania, nawet najbardziej wymagających. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą w wyborze odpowiedniego pieca.

 

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum