Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 51737
KONSTAL PLESZEW Sp. z o.o. Spółka komandytowa

KONSTAL PLESZEW Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Telefon 62 741 81 63
E-mail konstal@kotlarstwo.info
Adres Kaliska 184, 63-300 Pleszew
Kotły firmy KONSTAL znajdują szerokie zastosowanie w budynkach jednorodzinnych jako źródło ciepła dla ogrzewanych pomieszczeń oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Firma w swojej ofercie ma również kotły przeznaczone dla budynków przemysłowych, zakładów pracy, szkół i innych. Kotły KONSTAL produkowane są w zakresach mocy od 6 do 600 kW. Potrafią one ogrzać powierzchnie użytkowe od 30 m2 do 6500 m2. ... Czytaj więcej
KONSTAL PLESZEW Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Kotły firmy KONSTAL znajdują szerokie zastosowanie w budynkach jednorodzinnych jako źródło ciepła dla ogrzewanych pomieszczeń oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Firma w swojej ofercie ma również kotły przeznaczone dla budynków przemysłowych, zakładów pracy, szkół i innych. Kotły KONSTAL produkowane są w zakresach mocy od 6 do 600 kW. Potrafią one ogrzać powierzchnie użytkowe od 30 m2 do 6500 m2.

Kocioł Konstal 5 klasa

Zalety Konstal

Podstawową zaletą firmy KONSTAL jest wieloletnie doświadczenie w branży kotlarskiej. Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra. Produkując kotły KONSTAL firma stawia na solidność wykonania, materiały najwyższej jakości oraz ciągły dozór wytwarzanych urządzeń.

Charakterystyka kotłów Konstal

Firma KONSTAL to godny zaufania i wykorzystujący nowoczesne technologie producent kotłów na miał, pieców na węgiel, na ekogroszek i kotłów na drewno, który cały czas poszerza swoją ofertę dla wymagających Klientów. Firma proponuje piece sterowane elektronicznie, w których wykorzystano specjalne sterowniki kontrolujące i regulujące pracę wentylatora, co ułatwia dostarczanie właściwej ilości tlenu potrzebnego do spalania. Aby zapewniać użytkownikom coraz większą wygodę, KONSTAL wprowadził w ostatnich latach do swojej oferty piece retortowe, a więc popularne kotły z podajnikiem, kotły z podajnikiem w 5 klasie, kotły pelletowe.

Kraj produkcji: Polska

Dystrybucja: sprzedaż w hurtowniach hydraulicznych, firmach instalacyjnych oraz bezpośrednio u producenta.

Współpraca: Konstal zaprasza do współpracy hurtownie, sklepy oraz firmy instalacyjne do sprzedaży oraz montażu swoich urządzeń. Zapewnia korzystne rabaty oraz wsparcie techniczne.

Usługi: pomoc w doborze kotła, doradztwo techniczne, serwis kotłów i palników, usugi ślusarskie, wycinanie plazmowe cnc.

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum