Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 7522
ENERZON Sp. z o.o. - Grzejniki elektryczne, ogrzewanie podczerwienią, systemy sterowania ogrzewaniem

ENERZON Sp. z o.o. Grzejniki elektryczne, ogrzewanie podczerwienią, systemy sterowania ogrzewaniem

Telefon 22 559 77 52, 507 768 688
E-mail sklep@enerzon.pl
Adres ul. Pogodna 16, 05-123 Chotomów
Firma Enerzon od 2014 roku zajmuje się dystrybucją urządzeń opartych na energooszczędnych technologiach promieniowania podczerwonego oraz elementów systemów sterowania ogrzewaniem. Oferujemy urządzenia wysokiej jakości od europejskich producentów. Wśród nich należy przede wszystkim wspomnieć o takich firmach jak Möhlenhoff, Etherma czy GROSMANN - uuropejska marka energooszczędnych i ekonomicznych w użytkowaniu paneli grzewczych... Czytaj więcej
ENERZON Sp. z o.o.

Firma Enerzon od 2014 roku zajmuje się dystrybucją urządzeń opartych na energooszczędnych technologiach promieniowania podczerwonego oraz elementów systemów sterowania ogrzewaniem. Oferujemy urządzenia wysokiej jakości od europejskich producentów. Wśród nich należy przede wszystkim wspomnieć o takich firmach jak Möhlenhoff, Etherma czy GROSMANN - uuropejska marka energooszczędnych i ekonomicznych w użytkowaniu paneli grzewczych na podczerwień do ogrzewania mieszkań, domów i biur. W ofercie Grosmann znajdują się elektryczne grzejniki hybrydowe oraz panele grzewcze na podczerwień bazujące na opatentowanej niemieckiej technologii węglowych mat grzewczych, które ogrzewają pomieszczenia falą ciepła infrared. Panele grzewcze Grosmann wyróżniają się szybkim czasem nagrzewania, solidną konstrukcją ze stali oraz  łatwym sposobem montażu do ściany lub do sufitu. .

Systemy sterowania ogrzewaniem

Möhlenhoff to niemiecki producent elementów automatyki domowej w tym systemów sterowania ogrzewaniem podłogowym dla największych europejskich marek. Osprzęt Möhlenhoff wyróżnia się na rynku pod wieloma względami: łatwość instalacji, intuicyjna obsługa, precyzja wykonania oraz przede wszystkim niezawodność. Do flagowych produktów producenta należą elektryczne listwy sterujące do ogrzewania podłogowego oraz siłowniki termiczne Alpha 5. Wysoce ekonomiczne i niezwykle niezawodne urządzenia, sprzedawane w milionach sztuk w Europie i innych kontynentach jako produkty OEM (bez logo) i pod różnymi lokalnymi markami.

Etherma to austriacko-niemiecki producent wysokiej jakości mat grzewczych, paneli na podczerwień oraz termostatów. Od 1981 działa na rynku niemieckim, austriackim i skandynawskim jako jedna z wiodących firm w dziedzinie elektrycznych systemów grzewczych. Wyroby firmy wyróżniają się precyzją wykonania, niezawodnością i funkcjonalnością. Szczególnie polecanymi urządzeniami produkowanym przez tę firmę jest seria termostatów eTouch (Basic, Mini oraz Eco). To bardzo precyzyjne urządzenia współpracujące ze wszystkimi systemami grzewczymi a jednocześnie wyróżniające się minimalistycznym, nowoczesnym wyglądem. Od wielu lat dostarczamy produkty Etherma swoim klientom i cieszą się one doskonałą opinią, Są one niezawodne oraz świetnie trafiają w gusta wymagających nabywców.

Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i doradzimy optymalne rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Pozdrawiamy, Zespół Enerzon.

Pełną ofertę Enerzon znaleźć można na stronie: www.sklep.enerzon.pl
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum