Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
ENERZON Sp. z o.o. - Grzejniki elektryczne, ogrzewanie podczerwienią, systemy sterowania ogrzewaniem
ENERZON Sp. z o.o. Grzejniki elektryczne, ogrzewanie podczerwienią, systemy sterowania ogrzewaniem
enerzon.pl

ENERZON Sp. z o.o. Grzejniki elektryczne, ogrzewanie podczerwienią, systemy sterowania ogrzewaniem

Dane kontaktowe:
22 559 77 52, 507 768 688
ul. Pogodna 16, 05-123 Chotomów

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 40971
O firmie

Firma Enerzon od 2014 roku zajmuje się dystrybucją urządzeń opartych na energooszczędnych technologiach promieniowania podczerwonego oraz elementów systemów sterowania ogrzewaniem. Oferujemy urządzenia wysokiej jakości od europejskich producentów. Wśród nich należy przede wszystkim wspomnieć o takich firmach jak Möhlenhoff, Etherma czy GROSMANN - europejska marka energooszczędnych i ekonomicznych w użytkowaniu paneli grzewczych na podczerwień do ogrzewania mieszkań, domów i biur. W ofercie Grosmann znajdują się elektryczne grzejniki hybrydowe oraz panele grzewcze na podczerwień bazujące na opatentowanej niemieckiej technologii węglowych mat grzewczych, które ogrzewają pomieszczenia falą ciepła infrared. Panele grzewcze Grosmann wyróżniają się szybkim czasem nagrzewania, solidną konstrukcją ze stali oraz  łatwym sposobem montażu do ściany lub do sufitu. .

Systemy sterowania ogrzewaniem

Möhlenhoff to niemiecki producent elementów automatyki domowej w tym systemów sterowania ogrzewaniem podłogowym dla największych europejskich marek. Osprzęt Möhlenhoff wyróżnia się na rynku pod wieloma względami: łatwość instalacji, intuicyjna obsługa, precyzja wykonania oraz przede wszystkim niezawodność. Do flagowych produktów producenta należą elektryczne listwy sterujące do ogrzewania podłogowego oraz siłowniki termiczne Alpha 5. Wysoce ekonomiczne i niezwykle niezawodne urządzenia, sprzedawane w milionach sztuk w Europie i innych kontynentach jako produkty OEM (bez logo) i pod różnymi lokalnymi markami.

Etherma to austriacko-niemiecki producent wysokiej jakości mat grzewczych, paneli na podczerwień oraz termostatów. Od 1981 działa na rynku niemieckim, austriackim i skandynawskim jako jedna z wiodących firm w dziedzinie elektrycznych systemów grzewczych. Wyroby firmy wyróżniają się precyzją wykonania, niezawodnością i funkcjonalnością. Szczególnie polecanymi urządzeniami produkowanym przez tę firmę jest seria termostatów eTouch (Basic, Mini oraz Eco). To bardzo precyzyjne urządzenia współpracujące ze wszystkimi systemami grzewczymi a jednocześnie wyróżniające się minimalistycznym, nowoczesnym wyglądem. Od wielu lat dostarczamy produkty Etherma swoim klientom i cieszą się one doskonałą opinią, Są one niezawodne oraz świetnie trafiają w gusta wymagających nabywców.

Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i doradzimy optymalne rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Pozdrawiamy, Zespół Enerzon.

Pełną ofertę Enerzon znaleźć można na stronie: www.sklep.enerzon.pl