Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 12917
ACO sp. z o.o. sp. komandytowa

ACO sp. z o.o. sp. komandytowa

Domofony ACO, wideodomofony, wideofony
Telefon 61 843 93 71
Adres ul. Diamentowa 7, 62-002 Suchy Las
Inspiruje nas codzienność…… dlatego zawsze pamiętamy o tym, że nasze urządzenia sprawdzane są każdego dnia przez miliony użytkowników – mieszkańców zarówno wielkich, jak i małych osiedli, domów jednorodzinnych czy kamienic oraz pracowników biur i fabryk. Domofon to wizytówka budynku i pracuje na tak ważne pierwsze wrażenie. Dlatego pragniemy, by domofony ACO cieszyły nie tylko funkcjonalnością i niezawodnością,... Czytaj więcej
ACO sp. z o.o. sp. komandytowa

Inspiruje nas codzienność…
… dlatego zawsze pamiętamy o tym, że nasze urządzenia sprawdzane są każdego dnia przez miliony użytkowników – mieszkańców zarówno wielkich, jak i małych osiedli, domów jednorodzinnych czy kamienic oraz pracowników biur i fabryk. Domofon to wizytówka budynku i pracuje na tak ważne pierwsze wrażenie. Dlatego pragniemy, by domofony ACO cieszyły nie tylko funkcjonalnością i niezawodnością, ale również przyjaznym i ciekawym designem. Staramy się wnieść w proste, codzienne czynności – takie jak wejście czy wyjście z budynku – odrobinę inspiracji, dzięki innowacyjnym, niespotykanym u innych producentów rozwiązaniom.

ACO to polska firma rodzinna, obecnie zarządza nią już drugie pokolenie. Domofony produkujemy w Polsce od 1995 roku. Najbardziej zależy nam na tym, aby nie tylko były one niezawodne i odporne na zmienne warunki pogodowe, ale także każdego dnia cieszyły swoją funkcjonalnością, intuicyjnością i minimalistyczną formą.

ACO odbiorniki
Projektując odbiorniki, zawsze mamy na uwadze potrzeby ich użytkowników. Poszukujemy zarówno optymalnej funkcjonalności, jak i formy. Odbiorniki ACO cechuje minimalistyczny, elegancki design, który doskonale wpisze się w każdą przestrzeń. Jako pierwsi w Polsce zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wideomonitor ze szklanym frontem. Produkujemy odbiorniki bezsłuchawkowe, które można z czasem łatwo wzbogacić o wersję wideo. Odbiorniki tradycyjne mają wbudowany magnes, dzięki czemu słuchawka nie spada i łatwo ją odłożyć.


Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum