Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 35597
ABB - Automatyka, elektroenergetyka, energia odnawialna

ABB Automatyka, elektroenergetyka, energia odnawialna

Telefon 22 223 77 77, 22 212 50 00
E-mail kontakt@pl.abb.com
Adres Placydowska 27, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Nieustanny rozwój i dynamika zmian środowiska, w którym pracujemy i mieszkamy zwiększa zapotrzebowanie na coraz bardziej inteligentne budynki. ... Czytaj więcej
ABB

Międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Nieustanny rozwój i dynamika zmian środowiska, w którym pracujemy i mieszkamy zwiększa zapotrzebowanie na coraz bardziej inteligentne budynki.

Wyłączniki oświetlenia ABB, które przyciągają wzrok

Oferta usług i rozwiązań ABB z zakresu systemów automatyki domowej i budynkowej pozwala na zapewnienie najwyższego poziomu komfortu, elastyczności, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

ABB dostarcza również produkty zaspakajające najwyższe oczekiwania w odniesieniu do funkcjonalności i materiału a wyrazisty design otwiera drogę do kreatywnej aranżacji wnętrz. Wyłączniki oświetlenia ABB nie tylko przyciągają wzrok ale też prezentują indywidualność i osobowość.

Przykładem automatyki domowej może być autorskie rozwiązanie o nazwie - ABB free@home®.

ABB free@home® − automatyka domowa łatwiejsza niż kiedykolwiek

System ABB-free@home® pozwala na wygodne sterowanie całym domem za pomocą przełączników, smartfonów, tabletów lub komputera. Użytkownik może obsługiwać urządzenia dotykowo lub za pomocą głosu. System umożliwia sterowanie automatyką domową w sposób mobilny, inteligentny, precyzyjny, z możliwością nieustannego dokonywania zmian. System ABB-free@home® umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami w domu w sposób automatyczny – zgodnie z harmonogramem czasowym, temperaturą, czujnikiem ruchu lub manualnie. Elastyczność rozwiązania ABB umożliwia stosowanie różnych kombinacji dla każdej z funkcji.

Zarządzanie systemem domu inteligentnego ABB free@home za pomocą tabletu

System ABB-free@home – optymalizacja systemu ogrzewania

Odpowiednie dostosowanie ogrzewania w domu do wymagań mieszkańców to podstawa ich dobrego samopoczucia
oraz sprawdzony sposób na ograniczenie zużycia energii – aż o 6% przy zmniejszeniu temperatury zaledwie o jeden stopień. Mieszkania wyposażone w automatykę ABB mają w tym zakresie wiele do zaoferowania.

ABB-free@home to system, który obejmuje m.in. inteligentny termostat wraz ze sterownikami zaworów grzejnikowych ABB-free@home to system, który obejmuje m.in. inteligentny termostat wraz ze sterownikami zaworów grzejnikowych. Te aktywne komponenty kontrolują temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach, sprawdzają ustawienia wszystkich zaworów w grzejnikach, by w razie potrzeby dany zawór grzewczy otworzyć lub zamknąć. Dzięki tym szczegółowym ustawieniom, sieć ABB-free@home zadba, aby klimat w pomieszczeniach był idealny przez cały czas, oszczędzając tym samym energię.

ABB-Welcome − komunikacja z wideodomofonem

Nowe domofony firmy ABB – wiodącej marki w dziedzinie techniki elektroinstalacyjnej i inteligentnej komunikacji w budynkach – uzupełniają obszerny asortyment. Nowa seria produktów ABB-Welcome doskonale łączy stylistykę, komfort, efektywność i bezpieczeństwo. Teraz można w jednolity sposób aranżować przestrzeń życiową. Od włączników światła po domofony. Wewnątrz i na zewnątrz.

ABB-Welcome zapewnia komunikację z domofonem domu inteligentnym

Możliwości systemu ABB-Welcome: 600 metrów od stacji jednostki zewnętrznej do ostatniej stacji wewnętrznej, 250 stacji wewnętrznych w jednym budynku, 60 budynków, 9 stacji zewnętrznych do każdego pionu, interkom, zapisywanie obrazów, przekazywanie połączenia, automatyczne otwieranie, połączenia z konsolą portierską, dodatkowe kamery, możliwość wezwania pomocy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum