Zapraszamy do świata, w którym integracja narzędzia serwisowego GTW 35 z kotłem MCR 3 staje się prosta i intuicyjna, dzięki naszemu szczegółowemu przewodnikowi krok po kroku. Odkryj wybrane funkcje i praktyczne zastosowania GTW 35, które znacząco usprawniają obsługę i serwis urządzeń De Dietrich i Baxi. Niezależnie od tego, czy pracujesz na urządzeniach z systemem Android, czy IOS, nasza aplikacja serwisowa jest gotowa do pobrania i wykorzystania w Twojej pracy. Nie przegap tej okazji do zwiększenia efektywności swoich serwisów – zobacz nasz film już dziś!
Krok po kroku omówimy proces integracji narzędzia serwisowego GTW 35 na przykładzie kotła MCR 3. Z filmu dowiesz się kilku istotnych rzeczy.
Na czym polega użyteczność narzędzia GTW 35 w pracy z kotłami starszej generacji?
Narzędzie GTW 35 jest przydatne do programowania i ustawiania parametrów urządzeń grzewczych, zarówno starszych, jak i nowszych generacji, które nie mają wbudowanego wyświetlacza.
Jak podłączyć narzędzie GTW 35 do kotła?
Podłączenie narzędzia GTW 35 do kotła odbywa się za pomocą dostarczanych przewodów (np. oznaczonych literką A dla starszych modeli kotłów, takich jak MCR2 czy MCR3) i magnetycznej bramki, którą przyczepia się do kotła, a końcówkę "telefoniczną" podłącza do gniazda PC.
Jakie informacje można uzyskać dzięki narzędziu GTW 35?
Narzędzie GTW 35 umożliwia uzyskanie szczegółowych informacji o pracy kotła, takich jak temperatura w podgrzewaczu, prędkość przepływu powietrza, prąd jonizacji, wydajność pompy, przepływ wody użytkowej, bieżąca moc kotła oraz status różnych funkcji (otwarte/zamknięte, zapłon, itp.).
Jak uzyskać dostęp do zaawansowanych parametrów kotła za pomocą narzędzia GTW 35?
Aby uzyskać dostęp do zaawansowanych parametrów kotła, należy uruchomić aplikację, połączyć narzędzie z telefonem, wybrać w aplikacji poziom serwisowy i zalogować się, co daje głębszy dostęp do ustawień kotła.
Jakie działania serwisowe można wykonać przy użyciu narzędzia GTW 35?
Dzięki narzędziu GTW 35 można m.in. zmieniać parametry kotła zgodnie z oczekiwaniami użytkownika, dokonywać resetu totalnego kotła do ustawień fabrycznych oraz dostosowywać moc kotła do indywidualnych potrzeb, np. zmniejszając ją do wartości minimalnej.