Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna dachowe

Drzwi tarasowe HST Sky zdobyły tytuł Laureata VIP 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-07-02

W dniach 9-10 czerwca odbył się jubileuszowy, 30 Konwent Stolarki VIP nad Jeziorem Zegrzyńskim w Zegrzu. Było to wydarzenie wyjątkowe, bowiem w odbyło się na żywo, a nie online. Podczas Konwentu poruszono tematy takie, jak nowe podejście do montażu stolarki, pandemiczne zmiany w branży budowalnej oraz recykling i ochrona środowiska. Zwieńczeniem części teoretycznej były debaty: ekonomiczno-branżowa i z architektami.

Nagrody dla innowacyjnej stolarki na 30. Konwencie Stolarki VIP

Wyjątkowym podsumowaniem wydarzenia było wręczenie nagród za innowacyjne rozwiązania nowoczesnej stolarki – Laureat VIP 2021. Wśród pięciu nagrodzonych produktów znalazły się drzwi podnoszono-przesuwne HST Sky od FAKRO. W tym konkretnym rozwiązaniu doceniono nowoczesną myśl technologiczną, dzięki której produkt zyskał szereg funkcjonalności, mających realny wpływ na komfort jego użytkowania.

Drzwi podoszono-przesuwne HST Sky zostały tak zaprojektowane, żeby dostarczyć jak najwięcej światła do wnętrza pomieszczenia. Zastosowano w nich duże przeszklenia, w tym bezramowe stałe skrzydło, w którym pakiet szybowy osadzony jest bezpośrednio w progu i profilach ościeżnicy. Konstrukcja drzwi HST Sky zapewnia jednocześnie, mimo dużych gabarytów, swobodę i łatwość ich obsługi. Wszystkie te składowe czynniki są niepodważalnym wyróżnikiem wśród proponowanych na rynku rozwiązań.

Nagroda Laureata VIP 2021 przyznana na wyjątkowym 30 Konwencie Stolarki VIP, dla drzwi podnoszono-przesuwnych HST Sky, to dla FAKRO ogromne wyróżnienie. To już kolejna nagroda dla tego produktu, co potwierdza jego innowacyjność i jakość. Każde wyróżnienie dla drzwi HST Sky jest dla nas sygnałem, że warto wychodzić poza schematy, dosłownie i w przenośni poszerzać horyzonty i szukać takich technologicznych rozwiązań, które nie tylko dają pewność i gwarancję użytkowania, ale także wpływają na komfort życia naszych klientów. To podkreśla, że w byciu innowacyjną firmą tylko Sky is the limit - mówi Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

źródło i zdjęcie: Fakro

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA