Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Rolety, kraty rolowane, markizy, żaluzje, okiennice

ANWIS HOME - dobieramy osłony okienne korzystając z rozszerzonej rzeczywistości

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-04-22

Zastanawiasz się jak zaaranżować przestrzeń okna? W tym celu możemy wykorzystać rozszerzoną rzeczywistość! Aplikacja mobilna Anwis Home pozwoli nam znaleźć wymarzoną osłonę okienną bez wychodzenia z domu.

Aplikacja Anwis Home korzysta z wbudowanej w telefonie kamery, dzięki której nakłada wirtualny produkt na skanowany obszar okna. W ten sposób pozwala sprawdzać jaki efekt uzyskamy decydując się na konkretny rodzaj osłony. Pobierz aplikację Anwis Home i przekonaj się czy wybrane rozwiązanie spełni aranżacyjne gusta. Przymierzaj! Aranżuj! Baw się dowolnością wyboru! Dobieranie wirtualnych osłon to doskonała zabawa!​

Przymierzamy wirtualne osłony z Anwis!

Dzięki aplikacji możemy wybrać rodzaj przesłony okiennej, zmieniając jej osprzęt i kolorystykę. Wszystko według naszych własnych upodobań. Modele osłon wykonane są w technologii 3D. Możemy więc oglądać je z dowolnej perspektywy. To doskonały sposób, aby sprawdzić jak wybrana osłona komponuje się z resztą domu.

Rozszerzona rzeczywistość (AR) dokładnie odwzorowuje autentyczny wygląd systemów osłonowych, którymi w dowolnej chwili możemy sterować: podnosić, opuszczać, a w przypadku żaluzji poziomych - zmieniać kąt nachylenia lamel. Tym samym aplikacja Anwis Home w pełni symuluje obecność zainstalowanej w oknie osłony. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się: żaluzje drewniane, plisowane oraz fasadowe, co zapewni Ci szerokie możliwości aranżacyjne.

Zapisujmy i udostępniajmy gotowe realizacje osłon okiennych!

Aplikacja samodzielnie mierzy rozmiar zwizualizowanej osłony okiennej. Po zapisaniu projektu, jej wymiar będzie widoczny w opisie zdjęcia. Tak przygotowaną wizualizację możemy wysłać poprzez wiadomość MMS lub udostępnić na Facebooku czy Instagramie. Menu programu umożliwia przejście bezpośrednio na mapę partnerów handlowych ANWIS i przesłania projektu do wybranego salonu sprzedaży.

Zapewni to szybki kontakt z profesjonalnym doradcą, który na podstawie dostarczonych materiałów przygotuje indywidualną ofertę handlową. Aplikacja umożliwia również przejście na stronę www.anwis.pl, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące systemów osłonowych Anwis.

Aplikacja Anwis Home daje możliwość zwizualizowania osłon okiennych w dowolnej przestrzeni. Ułatwi dopasowanie wewnętrznych, jak i zewnętrznych produktów firmy Anwis, a tym samym zaprojektowania całej domowej przestrzeni. Łatwe i intuicyjne menu daje gwarancję, że z łatwością obsłużą ją wszyscy użytkownicy, którzy poszukują przesłon okiennych idealnie dopasowanych do ich gustów oraz sposobu aranżowania wnętrza.

Pobierz aplikację: GOOGLE PLAY / APP STOREZalety aplikacji ANWIS HOME:

  • Mały rozmiar aplikacji,​  
  • Prosta i intuicyjna obsługa,
  • Możliwość sterowania osłoną w czasie rzeczywistym,
  • Szczegółowe odwzorowanie systemów oraz detali w oparciu o technologię 3D,
  • Dostępność popularnych systemów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym żaluzji drewnianych, plisowanych oraz fasadowych,
  • Możliwość sprawdzenia rozmiarów zwizualizowanej osłony,
  • Zapisywanie przygotowanej wizualizacji w pamięci urządzenia,
  • Możliwość przejście bezpośrednio na mapę partnerów handlowych ANWIS i przesłanie projektu do wybranego salonu sprzedaż​.

źródło i zdjęcie: Anwis

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum