Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Meble i akcesoria kuchenne

Innowacyjny i intuicyjny Designer Komandor

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut 2020-10-12

Aplikacja Designer Komandor to rewolucyjne rozwiązanie, które łączy świat wirtualny z rzeczywistym, zamieniając marzenia o wygodzie w prawdziwy mebel – piękny i funkcjonalny. Instalując aplikację na telefonie lub wchodząc na dedykowaną stronę na urządzeniu desktopowym,można skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, gotowych zestawów wnętrz i ponadczasowych wzorów, które stanowią drogowskaz w projektowaniu mebli na wymiar.

W zgodzie z intuicją - proste i szybkie projektowanie

Nie trzeba być znawcą programów graficznych, ani posiadać specjalistycznego sprzętu i dodatkowych umiejętności, by od A do Zet zaprojektować własny mebel lub inne rozwiązanie związane z przechowywaniem rzeczy czy architekturą wnętrza. Nowy konfigurator Komandora to intuicyjna aplikacja zawierająca gotowe propozycje rozwiązań wnętrz, stylistyki frontów czy zestawień kolorystycznych, dzięki którym szybko i łatwo samodzielnie wygenerujemy projekt. Designer Komandor na każdym etapie prac pokazuje wprowadzone zmiany, a w efekcie końcowym ukazuje gotowy mebel z jego wszystkimi niuansami i detalami, by jak najlepiej oddać, jak będzie prezentował się w rzeczywistości.

Bogactwo materiałów - szeroki wybór produktów

Do wyboru do koloru - to popularne określenie chyba najlepiej oddaje gamę produktów i opcji wykończenia Komandora dostępną w ramach aplikacji. Aplikacja pozwala zaprojektować dowolną szafę lub garderobę, w wielkości oraz kolorystyce pasującej do wnętrza mieszkania czy domu. Możliwości jest mnóstwo - od szaf z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi poprzez szafy wnękowe i wolnostojące, aż po garderoby w kilku układach.

Aplikacja Designer Komandor
Aplikacja Designer Komandor

Dużą swobodę w kreowaniu mebli daje różnorodność dostępnych materiałów - profile drzwiowe, płyta, szkło, lakier czy forniry - i ich szeroka gama kolorystyczna. A możliwość ich dowolnego zestawiania poszerza spektrum dostępnych wariantów i pozwala bawić się fakturą czy kolorem tak,by projektowane meble były ciekawe, niepowtarzalne i designerskie.

Na własnych zasadach - indywidualizacja mebla

Trudno wyobrazić sobie większe możliwości spełniania swoich wnętrzarskich ambicji niż wtedy, gdy wszystkie narzędzia do projektowania mamy we własnych rękach. Dzięki Designer Komandor już w najwcześniejszej fazie pracy nad projektem możemy wybrać wszelkie detale - wielkość mebla, ulubiony styl aranżacyjny czy sposób przechowywanych rzeczy.

Użytkownik podejmuje decyzje, po czym otrzymuje wygenerowaną przez aplikację propozycję swojej szafy. Zaproponowany mebel uwzględnia zadeklarowane przez niego wybory, jeśli chodzi o kolorystykę frontów czy rozkład elementów i wyposażenia wnętrza oraz pokazuje rozwiązanie najlepiej do nich dopasowane. Pozostaje już tylko doprecyzować wymiary i cieszyć się meblem idealnie skrojonym do swoich potrzeb.

W określonych ramach - gotowe rozwiązania

A jeśli nie czujemy się pewnie na wnętrzarskim gruncie i wolimy zdać się na sprawdzone rozwiązania? Komandor pomyślał o klientach, którzy chcieliby skorzystać z gotowych recept na szafę idealną. Konfigurator posiada opcję wbudowanych przykładowych rozwiązań frontów czy wnętrz, które są zgodne z aktualnymi trendami, a jednocześnie ponadczasowo funkcjonalne. Możliwość skorzystania z gotowych rozwiązań w oczywisty sposób znacznie ułatwia proces i przyspiesza konfiguracji i projektowania.

Stacjonarnie i mobilnie - dostępność na każdym urządzeniu

Jedni z nas wolą pracować na komputerze przy biurku, inni, żyjąc w biegu, wszystkie sprawy załatwiają na smartfonie. Jedni i drudzy dostają od Komandora narzędzie, które dostosuje się do ich różnych przyzwyczajeń. Designer Komandor dostępny jest zarówno w wersji aplikacji mobilnej, jak i z przeznaczeniem na urządzenia stacjonarne. Projektować meble można więc na laptopie i własnym telefonie z dowolnego miejsca i w dogodnym czasie. Możliwość zapisania projektu i generowany specjalny kod QR pozwalają na szybki dostęp do stworzonego mebla i jego edycję, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Aplikacja Designer Komandor
Aplikacja Designer Komandor

Bezcenny atut - bezpłatna wycena

Spełnianie marzeń jest bezcenne, ale w tym przypadku, gdy zaprojektujemy wymarzony mebel możemy szybko i bez dodatkowych kosztów poznać jego całościową cenę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wysłać projekt do wyceny do jednego z autoryzowanych salonów Komandor. Daje to możliwość poznania realnej ceny jego wykonania wraz z usługą montażu. To także okazja do skorzystania z konsultacji oraz pomocy projektanta, który przeanalizuje projekt i odpowie na ewentualne pytania. Znajomość ceny mebla z pewnością ułatwi podjęcie decyzji oraz dokładniejsze zaplanowanie budżetu.

W stronę przyszłości - rozszerzona rzeczywistość

Wykorzystanie w ramach Designer Komandor funkcji AR (augmented reality, czyli rozszerzonej rzeczywistości) to niewątpliwie duży krok w przyszłość, jeśli chodzi o projektowanie i korzyści dla użytkownika. Dzięki tej technologii można zobaczyć samodzielnie stworzony w rzeczywistości wirtualnej mebel we wnętrzu własnego domu, w pobliżu sąsiadujących z nim sprzętów i w otoczeniu dominujących kolorów. To najlepsza z dostępnych opcji, by sprawdzić, na ile odnajdzie się w gotowym, realnie istniejącym wnętrzu. A to jeszcze nie wszystko - technologia AR pozwala podejść do szafy i nie tylko przyjrzeć się jej z zewnątrz, ale też zajrzeć do środka!

Design Komandor to przyszłość w zasięgu ręki i najkrótsza droga do wymarzonego mebla. Aplikację znajdziecie na stronie https://designer.komandor.pl oraz w sklepach Google Play i AppStore.

źródło i zdjęcie: Komandor

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum