Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Ogniwa fotowoltaiczne

Hyundai Energy Solutions nawiązuje współpracę partnerską z Growatt New Energy Technology Co

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2020-06-23

Hyundai Energy Solutions, producent modułów fotowoltaicznych, nawiązuje współpracę na terenie Polski z Growatt New Energy Technology Co - producentem inwerterów. Obie firmy stale umacniają swoje pozycje na poszczególnych rynkach i odnoszą ciągłe sukcesy.

Panele PV w technologii shingled

Część grupy Hyundai Heavy Industries działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) od 2004 dostarcza moduły znajdujące się na liście Tier 1.

Niedawno zostały wprowadzone na rynek nowe panele PV produkowane w superwydajnej technologii shingled, która polega na innowacyjnym rozmieszczeniu ogniw krzemowych, co z kolei pozwala na maksymalizację uzysków i zwiększenie bezawaryjności.

Hyundai Energy Solutions planuje budowę farmy PV o mocy 200 MW w powiecie tureckim

Koreański potentat dostrzegł w ostatnim czasie duży potencjał polskiego rynku i jest nim bardzo zainteresowany, czego najlepszym dowodem jest planowana budowa farmy fotowoltaicznej w powiecie tureckim, której łączna moc ma wynosić 200 MW.

Ogromne możliwości produkcyjne Hyundai Energy Solutions, (szacowane na 3,7 GW rocznej produkcji ) i dobrze już znana polskim klientom, rozpoznawalna marka, stanowią silne atuty w walce o dominację na rynku w kraju nad Wisłą.

Rozwiązania Growatt dobrze znane na polskim rynku PV

Z kolei Growatt New Energy Technology Co powinien być już dobrze znany w polskich kręgach instalatorskich i nie tylko. Zgodnie z danymi ogłoszonymi w maju 2020 roku, azjatycki producent inwerterów przekroczył 126 GW - jeżeli chodzi o falowniki eksportowane do krajów na całym świecie.

Daje to ponad 20-procentowy wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Ciągły rozwój firmy i wypracowane zaufanie na rynku pozwoliły osiągnąć TOP 5 światowej czołówki dostawców inwerterów trójfazowych i TOP 3 w zakresie falowników do instalacji jednofazowych, co stawia go w pozycji lidera rynku technologii PV.

Prezentacja oferty przyszłych partnerów handlowych w 36. Showroom’ach

Wszystko zatem wskazuje na to, że nawiązanie partnerskiej współpracy pomiędzy Hyundai Energy solutions i Growatt New Energy Technology Co ma ogromne szanse na powodzenie.

Przyszli partnerzy planują również otworzyć 36 ogólnie dostępnych Showroom’ów na terenie całej Polski, w których zaprezentują całe spektrum swojej oferty.

źródło i zdjęcia: MP Solar Group (marka Growatt)

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum