Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 7558
Growatt New Energy, Światowy Producent Inwerterów - Inwertery i falowniki w instalacjach PV off-grid i on-grid, monitoring urządzeń

Growatt New Energy, Światowy Producent Inwerterów Inwertery i falowniki w instalacjach PV off-grid i on-grid, monitoring urządzeń

Telefon +48 32 729 99 18
E-mail info@growatt.pl, info@mpsolar.pl
Adres Kłodnicka 56E, 41-706 Ruda Śląska
Growatt New Energy Technology Co., Ltd. to międzynarodowa firma, która powstała w 2010 roku. Obecnie Growatt dostarcza i wciąż doskonali technologię falowników fotowoltaicznych. Domeną firmy są inwertery sieciowe on-grid i off-grid oraz systemy magazynowania pozyskanej ze słońca energii, a także rozwiązania ułatwiające zarządzanie tak ogromnym potencjałem. ... Czytaj więcej
Growatt New Energy, Światowy Producent Inwerterów

Growatt New Energy Technology Co., Ltd. to międzynarodowa firma, która powstała w 2010 roku. Obecnie Growatt dostarcza i wciąż doskonali technologię falowników fotowoltaicznych. Domeną firmy są inwertery sieciowe on-grid i off-grid oraz systemy magazynowania pozyskanej ze słońca energii, a także rozwiązania ułatwiające zarządzanie tak ogromnym potencjałem.

Growatt - produkty znane na całym świecie

Misją firmy jest dążenie do oferowania czystych i wydajnych rozwiązań energetycznych. Produkty firmy Growatt są szeroko stosowane na całym świecie w instalacjach na budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, a także na obiektach komercyjnych. Growatt New Energy Technology Co., Ltd.


Globalna struktura Growatt New Energy Technology Co., Ltd.

Inwertery z logo Growatt znajdują zastosowanie w instalacjach o mocy od 1 kW do 100 kW, natomiast falowniki off-grid oraz systemy magazynowania energii sprostają inwestycjom, których moc sięga nawet 500 kW.

Rozwiązania Growatt znane są Klientom na sześciu kontynentach w ponad 100 krajach. Od 2010 roku ilość eksportowanych z Azji inwerterów wyniosła ponad 1.33 mln sztuk.

Growatt - pewna lokata kapitału

Growatt to jedyna firma z branży odnawialnych źródeł energii, w którą zainwestował słynny Kalifornijski Fundusz Inwestycyjny, powiązany z takimi markami jak Cisco, Facebook, Apple, Youtube czy Google.

Growatt w Europie

Obecnie Growatt posiada 4 biura w Europie, jedno również na południu Polski wraz z polskim serwisem. Siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej 56E, tam również mieści się główny dział serwisowy a magazyn w pobliskim Mikołowie - przy ul. Dąbrowa 59.

Wykwalifikowana kadra w Polsce

Polski zespół składa się z bardzo doświadczonych osób, obecnych w branży fotowoltaicznej od samego jej początku. Osoby zarządzające posiadają w dorobku organizację jednej z pierwszych fabryk paneli fotowoltaicznych w Polsce, niebywale dobrze znają produkty fotowoltaiczne oraz światowy rynek OZE. W firmie zostały wdrożone następujące certyfikaty: ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum