Wyróżnienie to mogą otrzymać tylko przedsiębiorstwa, które przez 3 lata z rzędu osiągnęły wzrost obrotów, nie odnotowały żadnych strat i udostępniły swoje wyniki finansowe. Doświadczeni pracownicy i nowoczesny park maszynowy, a także wciąż rozwijająca się technologia produkcji okien firmy Redan, pozwoliła połączyć znakomitą jakość oferowanych okien, ich różnorodność, z krótkim czasem oczekiwania na realizację zlecenia.
Dzięki tym zaletom firma po raz kolejny została zauważona i nagrodzona w tym prestiżowym rankingu stworzonym przez wydawnictwo „Puls Biznesu” i wywiadownię gospodarczą Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację finansową zgłoszonych przedsiębiorstw. Tytuł ,,Gazeli Biznesu’’ na przestrzeni kilkunastu lat zdobył wielki prestiż i zaświadcza o rzetelności firm nim wyróżnionych.
źródło i zdjęcie: REDAN
REDAN po raz ósmy nagrodzony "Gazelą Biznesu"
Firma Redan już po raz ósmy została nagrodzona „Gazelą Biznesu”, która jest wyróżnieniem dla najlepiej rozwijających się firm w naszym kraju.
REDAN
Okna i drzwi balkonowe z PVC
Przejdź do:
Dystrybutorzy
PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie
Pozostałe publikacje REDAN
Może Cię zainteresować
Smart home to często tylko pilot. Pułapki czyhające przy wyborze systemu
Energooszczędne okna to nie tylko Uw. Te parametry sprawdź przed zakupem
Wełna mineralna coraz częściej wybierana. Styropian drożeje i znika z hurtowni
Szok na rynku izolacji! Dlaczego ceny styropianu w marcu 2026 tak gwałtownie wzrosły?
Mało kto o tym wie. Dobrze dobrany alarm może sterować całym domem
Co na taras na gruncie: 4 sposoby dopasowane do budżetu i warunków