Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Upał daje Ci się we znaki? Poznaj Wentylator bezłopatkowy z pilotem MWP-31!

Latem, gdy temperatura na zewnątrz sięga zenitu, każdy marzy o odrobinie ochłody w domu. Tradycyjne wentylatory, choć skuteczne, często są głośne i niebezpieczne dla dzieci oraz zwierząt domowych. Na szczęście na rynku pojawiło się nowoczesne rozwiązanie – wentylator bezłopatkowy z pilotem MWP-31. To urządzenie nie tylko skutecznie chłodzi, ale także stanowi elegancki i bezpieczny element wyposażenia wnętrza.

Upał daje Ci się we znaki? Poznaj Wentylator bezłopatkowy z pilotem MWP-31!
MPM agd S.A Sprzęt AGD
www.sklep.mpm.pl
MPM agd S.A Sprzęt AGD
Dane kontaktowe:
Brzozowa 3, 05-822 Milanówek

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wentylator MWP-31 wyróżnia się konstrukcją bezłopatkową, co eliminuje ryzyko przypadkowego urazu, co jest szczególnie istotne w domach z dziećmi i zwierzętami. Brak tradycyjnych łopat sprawia, że urządzenie jest całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, a jednocześnie nie traci na wydajności. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokój i bezpieczeństwo w domu.

Elegancja i nowoczesny design

MWP-31 to nie tylko funkcjonalność, ale także styl. Jego designerska konstrukcja sprawia, że będzie modnym dodatkiem do każdego wnętrza. Elegancki wygląd wentylatora sprawia, że pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji, stanowiąc estetyczny element wyposażenia.

Cicha praca dla komfortu domowników

Hałas generowany przez tradycyjne wentylatory może być uciążliwy, zwłaszcza podczas snu. Wentylator bezłopatkowy MWP-31 działa wyjątkowo cicho, co pozwala na korzystanie z niego nawet w nocy, nie zakłócając spokoju domowników. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie ciszę i komfort.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Wentylator MWP-31 oferuje trzystopniową regulację siły prędkości obrotowej, co pozwala dostosować jego działanie do aktualnych potrzeb – niezależnie czy jest Ci lekko duszno, czy bardzo gorąco. Urządzenie wyposażono w trzy tryby pracy:

  • Normal - standardowy nadmuch.
  • Natural - symuluje naturalny wiatr.
  • Sleep - delikatny, cichy tryb idealny na noc.

Dodatkowo, funkcja swing umożliwia zmienny kierunek nadmuchu powietrza, co zapewnia równomierne chłodzenie całego pomieszczenia.

Wentylator bezśmigłowy z pilotem MWP-31

Łatwość obsługi

Wentylator bezłopatkowy MWP-31 jest niezwykle prosty w obsłudze. Dzięki dotykowemu panelowi sterowania można szybko i sprawnie zmieniać ustawienia. Co więcej, w zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, który umożliwia kontrolę urządzenia bez konieczności wstawania z miejsca.

Pilot zdalnego sterowania, umożliwia kontrolę urządzenia bez konieczności wstawania z miejsca

Dodatkowe funkcje dla większego komfortu

MWP-31 posiada również timer, który pozwala zaprogramować czas pracy wentylatora od 0,5 do 7,5 godzin, co jest bardzo wygodne, szczególnie na noc. Dźwiękowa sygnalizacja wyboru funkcji informuje użytkownika o dokonanych zmianach, co zwiększa komfort użytkowania.

Podsumowując wentylator bezłopatkowy z pilotem MWP-31 to nowoczesne, bezpieczne i eleganckie urządzenie, które skutecznie schłodzi Twoje wnętrze, zapewniając komfort i spokój. Dzięki trzystopniowej regulacji prędkości, funkcji swing oraz cichej pracy, MWP-31 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Łatwość obsługi, zarówno za pomocą dotykowego panelu, jak i pilota zdalnego sterowania, sprawia, że korzystanie z wentylatora jest niezwykle wygodne. Jeśli szukasz niezawodnego i stylowego wentylatora na letnie upały, MWP-31 to idealny wybór.

źródło i zdjęcia: MPM agd