Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Stwórz spójną aranżację - wybierz drzwi i klamkę w komplecie

Szukasz czegoś więcej niż tylko zwykłych drzwi? Pragniesz, by Twój dom emanował stylem i funkcjonalnością? Postaw na komplet drzwi z klamką! To rozwiązanie, które nie tylko zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort, ale również nada Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Stwórz spójną aranżację - wybierz drzwi i klamkę w komplecie
Porta KMI Poland Drzwi wewnątrzlokalowe i wejściowe, drzwi techniczne, naświetla, ościeżnice
www.porta.com.pl
Porta KMI Poland Drzwi wewnątrzlokalowe i wejściowe, drzwi techniczne, naświetla, ościeżnice
Dane kontaktowe:
58 677 81 00
Szkolna 54, 84-239 Bolszewo

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

  1. Estetyka i spójność: Kompletny zestaw gwarantuje, że klamka będzie idealnie pasować do drzwi, tworząc harmonijną całość.
  2. Wygoda: Nasze klamki są dostępne w wielu kolorach, co ułatwia dopasowanie ich do innych elementów w Twoim wnętrzu. Kupując akcesoria w komplecie, wygodnie możesz je dopasować do siebie, mając pewność, że kolor wszystkich elementów (klamka, zamek, zawiasy) będzie współgrał.
  3. Różnorodność styli: W naszej ofercie znajdziesz klamki odpowiednie do różnych stylów wnętrz. Dla wnętrz nowoczesnych idealnie sprawdzą się klamki o geometrycznych kształtach i minimalistycznym designie, natomiast we wnętrzach klasycznych doskonale odnajdą się klamki na długim szyldzie i o okrągłych formach.
  4. Funkcjonalność: PORTA oferuje kolekcję, która łączy klamki, uchwyty meblowe, wieszaki i stopery, dzięki czemu stworzysz spójne stylistycznie i funkcjonalne wnętrze. Dodatkowo, znajdziesz pochwyty i klamki, które w nieoczywisty sposób odmienią Twoje wnętrze.

źródło i zdjęcia: Porta KMI Poland