PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Schłodzone smakuje lepiej - lodówki turystyczne MPM

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2023-05-24

Chłodziarki turystyczne są praktycznymi urządzeniami, idealnymi do wykorzystania podczas letnich wyjazdów. Dzięki nim można zwiększyć wygodę podróżowania, mając zawsze pod ręką schłodzone napoje i świeże jedzenie. Firma MPM agd S.A. produkuje funkcjonalne lodówki turystyczne, które można znaleźć w odpowiedniej zakładce na stronie.

Chłodziarki turystyczne służą do przenoszenia napojów i żywności, utrzymując je świeże i o odpowiedniej jakości. Dzięki nim można trzymać różne produkty spożywcze w niskiej temperaturze i cieszyć się schłodzonymi napojami w dowolnym miejscu.

Te chłodziarki są idealne do zabrania na wyjazdy nad morze, jezioro, na krótsze lub dłuższe wypady poza miasto, a także na taras, do altany lub ogrodu. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przechowywanie jedzenia w schłodzonym stanie. Są nieocenione w upalne dni, kiedy każda okazja do schłodzenia się ma ogromne znaczenie.

Lodówki turystyczne MPM oferują wysoką jakość, umożliwiając chłodzenie nawet o 16 stopni Celsiusza poniżej temperatury otoczenia. Urządzenia te doskonale sprawdzają się w podróży i na wakacjach, ale można je także używać w samochodach osobowych, ciężarowych lub na jachtach.

Działanie chłodziarki turystycznej różni się w zależności od modelu. Marka MPM oferuje chłodziarki termoelektryczne, które działają na zasilaniu elektrycznym. Prąd płynący przez ogniwa wewnątrz urządzenia umożliwia regulację temperatury.

Chłodziarki turystyczne MPM można również podłączyć do gniazda zapalniczki w samochodzie, aby korzystać z funkcji chłodzenia w podróży. Urządzenie ma wbudowany zasilacz 230 V, co umożliwia użytkowanie go również w domu. W zestawie znajdują się przewody zasilania AC i DC, które pozwalają na obsługę urządzenia w różnych warunkach.

Jednym z oferowanych modeli jest chłodziarka turystyczna MPM-35-CBM-09Y. Ta pojemna lodówka, dostępna w naszym sklepie, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Pomieści aż 30 litrów żywności i ma funkcję Eko, dzięki której zużywa bardzo mało energii. Jest wyposażona w zasilacz 230 V, co umożliwia korzystanie z niej również w domu. W komplecie znajdują się przewody zasilania AC i DC. Model MPM-35-CBM-09Y spełni Twoje oczekiwania w największym stopniu.

Ważne cechy chłodziarek turystycznych marki MPM to wysoka jakość wykonania i materiałów. Dzięki temu urządzenia są wydajne i skutecznie izolują termicznie. Lodówki turystyczne MPM są dostosowane do różnych potrzeb klientów, oferują dużą pojemność, kompaktowy rozmiar, odpowiednie zabezpieczenia, a także możliwość przechowywania butelek w pozycji stojącej i inne funkcje, które zaskoczą użytkownika.

Chłodziarki turystyczne oferują nie tylko chłodzenie, ale również funkcję podgrzewania. Dzięki temu można z nich korzystać zarówno latem, jak i zimą. Lodówki turystyczne MPM mogą podgrzewać jedzenie lub napoje nawet do 50-60 stopni Celsjusza.

źródło i zdjęcia: MPM agd S.A