PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

Ogrzewanie i wentylacja WOLF: perfekcyjnie dopasowanie do Twoich potrzeb

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-09-22

Planując budowę nowego domu lub remont obecnego miejsca zamieszkania, wcześniej czy później musimy zmierzyć się z takimi tematami, jak ogrzewanie, wentylacja czy wybór zasobnika do ciepłej wody użytkowej. Warto poświęcić tej kwestii dużo uwagi, bo optymalnie dobrane urządzenia zapewnią zdrowy klimat w pomieszczeniach, a to w nich spędzamy większość naszego życia.

Jeśli szukasz produktów, które nie tylko zadbają o zdrowie i komfort mieszkańców, ale przy tym zatroszczą się o Twoje finanse, poznaj markę WOLF, eksperta w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych.

Jednym z wyróżników WOLF jest oferta produktowa. Dzięki niej możecie mieć w swoim domu jednostkę źródła ciepła (pompę ciepła, kondensacyjny kocioł gazowy lub olejowy) oraz domową wentylację od tego samego producenta, a sterowanie urządzeń (także przez Internet) za pomocą jednego, wspólnego modułu obsługowego i jednej aplikacji.

To niższy koszt zakupu i oszczędność czasu oraz gwarancja, że urządzenia są ze sobą kompatybilne. Zarówno montaż jak i późniejsze przeglądy serwisowe mogą być wykonywanego dla wszystkich urządzeń przez jednego serwisanta. Jest więc taniej, szybciej i prościej, również przy obsłudze urządzeń.

Dom to ciepło

W świecie, gdzie dbałość o środowisko jest równie ważna co wydajność i niezawodność urządzeń, warto korzystać z technologii, które łączą oba te aspekty. Przykładem takiego rozwiązania jest nowa pompa ciepła WOLF CHA Monoblock powietrze / woda, oparta na ekologicznym czynniku chłodniczym.

To bardzo przemyślany, inspirowany naturą produkt, który jest m.in. wyjątkowo cichy. Poziom emisji dźwięku na poziomie <35 dB(A) oznacza, że pompa CHA jest cichsza od szumu deszczu. W ofercie WOLF dostępne są także powietrzne pompy ciepła typu split oraz pompy wykorzystujące ciepło z wody.

Dla szukających tradycyjnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania proponujemy szeroką gamę wysokiej jakości gazowych kotłów kondensacyjnych: wiszących i stojących, jedno- i dwufunkcyjnych.

Kotły WOLF to nowoczesne urządzenia o kompaktowej budowie i z najwyższej jakości komponentami oraz bogatym wyposażeniem standardowym.

Atuty marki to także łatwość przeglądów serwisowych, możliwość zdalnego sterowania i bardzo cicha praca.

Zdrowy klimat dzięki wentylacji

Na odpowiedni klimat w domu poza temperaturą powietrza składa się wiele czynników, min. wilgotność, brak pyłków i innych zanieczyszczeń.

Dzięki wentylacji mechanicznej WOLF hasło: świeże powietrze w całym domu, to nie slogan reklamowy, a fakt.

Nasza oferta to wysokiej jakości urządzenia wentylacyjne przystosowane do odzysku ciepła (centralnego lub rozproszonego). Dodatkowo inżynierowie WOLF pomagają dobrać urządzenia do Twojego budynku.

Centrale wentylacyjne WOLF to kompaktowe urządzenia, z wydajnymi wymiennikami ciepła, wysokiej klasy filtrami oraz energooszczędnymi wentylatorami. Ich zaletą jest też najwyższa jakość wykonania oraz szybka i łatwa konserwacja.

Postaw na sprawdzonego producenta

Wśród bardzo bogatej oferty rynkowej warto postawić na sprawdzonego i uznanego producenta.

Wolf to lata doświadczeń i prac nad udoskonalaniem produktów i dążeniem do innowacyjnych, przyjaznych środowisku rozwiązań technicznych. Historia marki Wolf sięga lat 60-tych XX wieku. W Polsce firma jest obecna od 25 lat.

Przede wszystkim jednak Wolf to jakość, solidność i niezawodność produktów, potwierdzona 5-letnią gwarancją, bez konieczności jakichkolwiek dopłat. Urządzenia WOLF to także elegancki design oraz troska o środowisko. Produkty Wolf spełniają też wymogi programu Czyste Powietrze.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

źródło i zdjęcia: Wolf - Technika Grzewcza

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum