PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Masy samopoziomujące, betonowe i żywiczne

Kompleksowe systemy montażu podłóg LVT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2023-05-25

Uzin Utz Polska oferuje sprawdzone systemowe technologie układania podłóg LVT, gwarantujące perfekcyjny efekt na wszystkich podłożach - również na tych wymagających, które wyznaczają standardy w dziedzinie montażu podłóg LVT.

Profesjonalne masy szpachlowe, kleje, maszyny i specjalistyczne narzędzia marki WOLFF pozwalają na stworzenie idealnie gładkiej powierzchni, która jest trwała. Uzupełnieniem oferty są produkty do czyszczenia i pielęgnacji UZIN Care.

Systemowe technologie układania podłóg LVT

Montaż na klej

System klasyczny, ekonomiczny, szybki, renowacyjny, do trudnych podłoży czy zapewniający ochronę akustyczną – UZIN daje bogaty wybór gotowych rozwiązań. Systemy złożone z odpowiednio dopasowanych klejów, mas szpachlowych i gruntów zapewniają najlepsze efekty w każdej sytuacji.

Montaż na sucho

Prosto, szybko i czysto – system All-in-One umożliwia błyskawiczny montaż nowej okładziny w trakcie normalnego użytkowania obiektu. Opatentowana technologia Sigan Elements pozwala na klejenie podłogi winylowej bezpośrednio do starego podłoża i na jej łatwe późniejsze usuwanie - bez niepotrzebnych zabrudzeń, zapachów czy hałasów.

Opatentowana technologia Sigan Elements pozwala na klejenie podłogi winylowej bezpośrednio do starego podłoża
UZIN oferuje innowacyjne rozwiązania taśm montażowych UZIN U-TACK do profesjonalnego przyklejania pasków wykładzin

Montaż bezklejowy

Masy szpachlowe z efektem Level Plus S gwarantują idealnie równą powierzchnię pod montaż paneli lub płytek winylowych w systemie click czy loose-lay. Uzupełnieniem systemu są specjalistyczne podkłady zapewniające optymalną izolacyjność akustyczną.

Narzędzia

Stale rozwijany asortyment maszyn i narzędzi Wolff Design Collection powstał specjalnie z myślą o potrzebach monterów podłóg LVT. Precyzyjne łączenie, przycinanie i dociskanie okładziny - odpowiednio zaprojektowane narzędzia o solidnej konstrukcji zapewniają komfortową i bezpieczną pracę na każdym etapie montażu podłogi. 

Narzędzia Wolff Design Collection zapewniają komfortową i bezpieczną pracę na każdym etapie montażu podłogi
Narzędzia Wolff Design Collection zapewniają komfortową i bezpieczną pracę na każdym etapie montażu podłogi

Akcesoria

O perfekcyjnym efekcie decydują detale, dlatego UZIN oferuje innowacyjne rozwiązania taśm montażowych UZIN U-TACK do profesjonalnego przyklejania pasków wykładzin podłogowych i listew przypodłogowych z różnego rodzaju materiałów. Idealny efekt wykończeniowy - szybko, bezpiecznie i bez zabrudzeń.

Zabezpieczanie i pielęgnacja

UZIN CARE to profesjonalne produkty do pielęgnacji podłóg winylowych, które przedłużają ich żywotność. Lakier klasy Premium, zapewniający długotrwałą ochronę powierzchni, czy środek do retuszowania oznak zużycia, gwarantują, że nawet intensywnie eksploatowana podłoga zachowa swoje pierwotne piękno przez lata.

Źródło i zdjęcia: Uzin Utz Polska Sp. z o.o.