Armatura do instalacji tryskaczowych od NIBCO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Armatura do instalacji tryskaczowych od NIBCO

NIBCO to amerykańska firma z ponad 115-letnią tradycją o międzynarodowym zasięgu działania. Sprzedaż wyrobów z logo NIBCO jest realizowana do ponad 60 krajów na świecie.

aktualizacja: 2021-11-16 11:40:07

NIBCO Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi jest jedynym europejskim oddziałem NIBCO działającym od 1995 roku. Podstawą działalności NIBCO Sp. s o.o. jest produkcja i dystrybucja instalacji klejonych PVC-C oraz PVC-U. Oprócz działalności produkcyjnej NIBCO dystrybuuje kształtki instalacyjne z miedzi i stopów miedzi w wersji lutowanej i press oraz armaturę do instalacji tryskaczowych.

Jej asortyment to ponad 30 000 wyrobów produkowanych w dziesięciu fabrykach, z czego jedna zlokalizowana jest w Polsce, a pozostałe w USA i w Meksyku. NIBCO to również niezawodny serwis. Współpracując z klientami z kilkunastu krajów europejskich, opracowaliśmy system dostaw naszych produktów do wspomnianych krajów w kilka dni roboczych. Współczynnik OTC (On Time Complete), którym mierzymy naszą skuteczność osiąga wartość 99,4% dostarczonych na umówiony czas dostaw asortymentu NIBCO.

Klarowna polityka handlowa oraz wysoka jakość produktów powoduje, że od dekad NIBCO ma zaszczyt współpracować z czołówką firm handlowych i dystrybucyjnych w Polsce.

Firma powiązana:
Nibco

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje