Wodostacja - nowość od Dafi

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Wodostacja - nowość od Dafi

Dafi to polska marka słynąca od wielu lat z produkcji urządzeń do filtracji wody kranowej. Niedawno do swojej oferty firma wprowadziła nowy produkt - wodostację, czyli kompaktowy dystrybutor filtrowanej wody wodociągowej.

aktualizacja: 2021-02-12 06:54:23

Jego istotnym wyróżnikiem wśród innych propozycji na rynku jest łatwość i szybkość instalacji oraz gwarancja smacznej wody, która zostaje przefiltrowana w momencie użytkowania. Zawarty wewnątrz urządzenia filtr Dafi usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru, a także pozostawia niezmienną ilość naturalnie występujących minerałów.

Takie rozwiązanie gwarantuje z kolei brak konieczności magazynowania wymiennych baniaków z wodą, które zwykle zajmują dużo miejsca. Urządzenie ma trzy stopnie grzania - zapewnia zarówno gorącą, letnią, jak i zimną wodę.

Dzięki optymalnej ilości wewnętrznych zbiorników oraz łatwości w obsłudze, wodostacja sprawdzi się zarówno w miejscach publicznych, jak i komercyjnych - urzędach, przychodniach, siłowniach czy zakładach pracy.

Firma powiązana:
Formaster

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje