KESSEL rozbudował halę magazynową

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
KESSEL rozbudował halę magazynową

KESSEL, producent odwodnień, nie tylko regularnie rozszerza i udoskonala asortyment oferowanych produktów, ale stawia również na sprawne i wygodne dla klienta dostawy. W tym celu, po 8-miesięcznej inwestycji, rozszerzono halę magazynu wysyłkowego i zoptymalizowano, pod kątem najnowszych rozwiązań, linię pakowania.

aktualizacja: 2020-06-18 06:36:49

W przypadku firmy KESSEL wraz z dostawami produktów obszar całego kraju obejmuje również fachowe doradztwo techniczno-produktowe, pomoc w doborze urządzeń, profesjonalny serwis i całoroczny pakiet szkoleń.

Rozszerzenie istniejącej hali magazynu wysyłkowego o 800 dodatkowych miejsc paletowych uzupełnia nie tylko zdolności magazynowe, ale umożliwia również zespołowi logistycznemu znacznie łatwiejszą realizację wysyłki. Dzięki inwestycji w parze z szybkością idzie większa elastyczność. Szczególnie że zakład w Biskupicach zakończył właśnie proces optymalizacji linii pakowania i poszerzenia magazynu wyrobów gotowych.

Wszystko to dla jeszcze lepszej dostępności dla klientów wpustów łazienkowych i obiektowych, odpływów liniowych i ściennych, zaworów przeciwzalewowych oraz separatorów i przepompowni firmy KESSEL

Układanka z 13300 skrzynek – nowy magazyn Autostore firmy Kessel
Układanka z 13300 skrzynek - nowy magazyn Autostore firmy Kessel
Firma powiązana:
Kessel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje