KESSEL rozbudował halę magazynową

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
KESSEL rozbudował halę magazynową

KESSEL, producent odwodnień, nie tylko regularnie rozszerza i udoskonala asortyment oferowanych produktów, ale stawia również na sprawne i wygodne dla klienta dostawy. W tym celu, po 8-miesięcznej inwestycji, rozszerzono halę magazynu wysyłkowego i zoptymalizowano, pod kątem najnowszych rozwiązań, linię pakowania.

aktualizacja: 2020-06-18 06:36:49

W przypadku firmy KESSEL wraz z dostawami produktów obszar całego kraju obejmuje również fachowe doradztwo techniczno-produktowe, pomoc w doborze urządzeń, profesjonalny serwis i całoroczny pakiet szkoleń.

Rozszerzenie istniejącej hali magazynu wysyłkowego o 800 dodatkowych miejsc paletowych uzupełnia nie tylko zdolności magazynowe, ale umożliwia również zespołowi logistycznemu znacznie łatwiejszą realizację wysyłki. Dzięki inwestycji w parze z szybkością idzie większa elastyczność. Szczególnie że zakład w Biskupicach zakończył właśnie proces optymalizacji linii pakowania i poszerzenia magazynu wyrobów gotowych.

Wszystko to dla jeszcze lepszej dostępności dla klientów wpustów łazienkowych i obiektowych, odpływów liniowych i ściennych, zaworów przeciwzalewowych oraz separatorów i przepompowni firmy KESSEL

Układanka z 13300 skrzynek – nowy magazyn Autostore firmy Kessel
Układanka z 13300 skrzynek - nowy magazyn Autostore firmy Kessel
Firma powiązana:
Kessel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje