Taste Master Plus 3M

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
aktualizacja: 2008-06-30 06:51:52
Taste Master Plus 3M
Koncern 3M rozszerzył swoją ofertę o filtr do wody Taste Master Plus 3M. Teraz każdy może cieszyć się zdrową, pyszną wodą prosto z domowego kranu.

Wspólne badania, przeprowadzone przez 3M i Instytut SMG/KRC pokazały, że Polacy nie mają zaufania do jakości wody, pobieranej prosto z kranu. Najczęstszym sposobem na rozwiązanie problemu czystej wody do picia jest przynoszenie jej z ujęć wody oligoceńskiej lub kupowanie w sklepie (około 55% badanych). Znacznie rzadziej, głównie ze względu na wysokie koszty, korzystamy z wody dostarczanej w baniakach do domu (około1% badanych). Zaledwie 7% respondentów oczyszcza wodę z kranu za pomocą różnych filtrów, dostępnych na rynku. Wśród najczęstszych przyczyn, dla których nie spożywamy wody z kranu, badani podają osad (54%),  smak (14%), zapach chloru (9%) oraz niekorzystny wpływ na zdrowie (6%). Tylko niewielki procent respondentów nie widzi większego zagrożenia dla zdrowia w wodzie wodociągowej, dlatego nie stosuje żadnych systemów jej uzdatniania.

 

Taste Master Plus 3MAmerykański koncern 3M stworzył nowoczesny domowy filtr do wody Taste Master Plus. Wielofunkcyjne urządzenie kompaktowe przystosowane jest do uzdatniania wody pitnej. Niewielkich rozmiarów filtr, zamontowany w kuchni pod zlewem, gwarantuje najwyższą jakość filtracji oraz bezpieczeństwo spożycia wody prosto z kranu.

 

W filtrze Taste Master Plus 3M wykorzystano materiały o wysokiej absorpcji, które znacznie poprawiają smak wody oraz redukują zanieczyszczenia mechaniczne i chemiczne. Najwyższą jakość urządzenia gwarantuje ponad 90 lat doświadczeń w dziedzinie filtracji oraz zaangażowanie wielu naukowców firmy  

 

3M w laboratoriach na całym świecie. Produkt został przetestowany zgodnie z najwyższymi standardami NSF/ANSI (The Public Health and Safety Company). Standard 42 gwarantuje redukcję zanieczyszczeń, zapachu i smaku chloru, zaś standard 53 zapewnia oczyszczanie wody z cyst, zanieczyszczeń organicznych oraz redukcję mętności. Filtr posiada także atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

 

Filtr domowy Taste Master Plus 3M jest niezwykle praktyczny i łatwy w montażu.

Technologia filtra Taste Master Plus 3M opiera się na filtracji mechanicznej o dokładności 0,5 mikrona oraz zastosowaniu zmodyfikowanego bloku węglowego. Dzięki bardzo precyzyjnemu oczyszczaniu i w przeciwieństwie do większości tego typu urządzeń dostępnych na rynku, filtr 3M usuwa nie tylko zanieczyszczenia mechaniczne (osad, pył) i chemiczne (benzen, toksafen, dichlorobenzen czy ołów), powstałe przy przepływaniu wody przez stare wodociągi, ale także niebezpieczne cysty, które mogą występować w wodzie pitnej.

 

Blok węglowy pochłania dodatkowo także nieprzyjemny smak i zapach chloru, dzięki czemu znacznie poprawia walory smakowe wody. Po przefiltrowaniu woda posiada parametry porównywalne do wody butelkowanej – jest zdrowa i smaczna, a wyeliminowanie zanieczyszczeń redukuje dodatkowo powstawanie kamienia i osadu w domowych urządzeniach m.in. czajnikach.

 

Filtr domowy Taste Master Plus 3M jest niezwykle praktyczny i łatwy w montażu. Doskonale mieści się w szafce pod zlewem – zajmuje tylko tyle miejsca, ile butelka wody mineralnej, a na zewnątrz kuchni znajduje się mały, prosty kranik, z którego płynie czysta woda. Proces filtrowania przebiega bardzo szybko, bowiem przez filtr mogą w ciągu minuty przepłynąć nawet 2 litry oczyszczonej wody.

 

Dzięki kompletnemu zestawowi Taste Master Plus każdy domownik może sam zamontować urządzenie. System składa się z głowicy, wymiennego filtra, wylewki wraz z mocowaniem oraz trójnika z zaworem i gumowego węża, potrzebnych do podłączenia urządzenia do źródła zimnej wody. Ze względu na unikalne właściwości absorbujące zanieczyszczenia, filtr należy wymieniać co pół roku i jest to jedyny koszt posiadania w domu zdrowej wody prosto z kranu.

 

Wymiana filtra jest zadaniem jeszcze prostszym niż jego montaż, gdyż urządzenie posiada unikatową, opatentowaną głowicę z wbudowanym zaworem odcinającym dopływ wody, zaś hermetyczna obudowa chroni filtr przed kontaktem z zanieczyszczeniami.

 

Stosowanie filtra Taste Master Plus 3M jest korzystne nie tylko dla zdrowia domowników, ale również dla domowego budżetu. System eliminuje konieczność codziennego zaopatrywania się w czystą wodę butelkowaną lub koszty związane z dostarczaniem wody do domu. Dodatkowo filtr Taste Master Plus jest produktem  ekologicznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego, podlega bowiem recyklingowi.

 

Filtry Taste Master Plus 3M dostępne są w sklepach z artykułami hydraulicznymi oraz w wybranych studiach kuchennych na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży znajdują się na stronie internetowej koncernu 3M - .

 

Sugerowana cena zestawu to 395 zł, zaś filtra wymiennego 119 zł.

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
3M POLAND

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny