Złączki skręcane serii 600 w ofercie PERFEXIM

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Złączki skręcane serii 600 w ofercie PERFEXIM

Złączki skręcane serii 600 to nowość w ofercie PERFEXIM. Znajdują zastosowanie w instalacjach wody użytkowej i wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (brak niklu na powierzchniach mających kontakt z wodą - ochrona zdrowotna i antyalergiczna), mogą być również używane w instalacjach centralnego ogrzewania.

aktualizacja: 2019-07-25 05:57:10

Złączki można łączyć z rurami wielowarstwowymi typu PEX/Al/PEX; Pex/Al/PE; PERT/Al/PERT o średnicach 16x2 i 20x2. Specjalny kształt trzpienia oraz pierścienia zaciskowego zabezpiecza rurę przed wysunięciem się z wykonanego połączenia, a wysoki poziom szczelności uzyskano dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych pierścieni uszczelniających typu O (tzw. o-ringów) na trzpieniu złączki.

Zastosowanie moletowanych gwintów zewnętrznych znacznie upraszcza etap montowania oraz pozwala na lepsze rozmieszczenie szczeliwa na gwincie. Dzięki temu skraca się czas montażu oraz minimalizuje ryzyko przecieku na gwincie. Złączki łatwo zamontować za pomocą ogólnie dostępnych narzędzi, przeważnie wystarczą tylko dwa klucze, aby samodzielnie wykonać połączenie. Wyrób jest przyjazny dla środowiska - w całości można go poddać recyklingowi, ma 24 miesiące gwarancji.

Firma powiązana:
PERFEXIM

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny