System filtracji Flow Comfort od Dafi

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
System filtracji Flow Comfort od Dafi

System filtracji Flow Comfort oparty jest na kilkustopniowej technologii zamkniętej w jednym wkładzie filtrującym. Woda, przepływając przez warstwy włókniny filtracyjnej, wysokiej jakości złoże żywicy jonowymiennej i blok węglowy jest skutecznie oczyszczana i zyskuje lepszy smak.

aktualizacja: 2022-04-25 05:27:06

By móc cieszyć się z korzyści, jakie niesie Flow Comfort, konieczna jest instalacja specjalnej baterii do wody filtrowanej - osadzonej w zlewie lub blacie kuchennym. Jeśli poszukujemy tańszego rozwiązania, to warto zakupić osobny kranik (bateria jednodrożna), z której uzyskamy wodę przefiltrowaną. Aby cieszyć się jej smakiem, należy zamontować i podłączyć do sieci wodociągowej wkład filtrujący D1. Można zainstalować go pod zlewem kuchennym z typowego ujęcia zimnej wody użytkowej (ZWU).

Ostatnim etapem jest ustawienie odpowiedniego poziomu filtracji. W tym celu zalecane jest wykonanie testu twardości wody kranowej za pomocą dołączonych do zestawu pasków. Po określeniu wyników wystarczy ustawić odpowiedni poziom redukcji twardości na głowicy wkładu filtrującego D1 oraz na niezależnym wskaźniku wymiany wkładu filtrującego, który sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi powiadomi o potrzebie wymiany filtra.

Już wkrótce na rynku pojawi się produkt Flow Comfort Premium. To bateria trójdrożna, która łączy funkcję tradycyjnej baterii i kranika do podzlewowego filtra wody. Oprócz torów wody użytkowej (ciepłej i zimnej), ma tor wody filtrowanej. Umożliwia korzystanie z wody wodociągowej i z filtra bez konieczności montowania dodatkowej baterii. W tym przypadku o statusie lub konieczności wymiany filtra poinformuje nas odpowiednim kolorem inteligentny wskaźnik LED, znajdujący się w baterii. Uruchomi się za każdym razem, kiedy napełnimy szklankę lub karafkę wodą.

Firma powiązana:
Formaster

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje